Chateau Pedesclaux 2022 Magnum (1,5l)


Ch pedesclaux | Wijn | Frankrijk | 1,5l | 14%

LAATSTE STUKS
Geen afbeelding beschikbaar
De exacte uitvoering, nummers en datums (lot, vat, batch, fles, …) die op deze foto's getoond worden kunnen verschillen van het geleverde product. Moodshots kunnen ontworpen zijn met behulp van AI. Meer informatie
€ 105 incl. BTW
Prijs per L: € 70 incl. BTW
Online: meteen leverbaar
Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden!
Onze winkel in Zolder: op bestelling
Bel ons voor huidige beschikbaarheid.
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Vanaf €60 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes

52 Broekmans Tokens te verdienen

Bij aankoop van dit artikel via een ingelogd account spaar je 52 loyalty token(s) die later ingezet kunnen worden om onze meest exclusieve producten te verkrijgen.
Voorwaarden voor deelname aan het loyaltyprogramma

Proefnotities

In het glas toont Chateau Pedesclaux 2022 zich als een Pauillac met diepe kleur en uitgesproken cabernetstructuur. De aromatiek beweegt rond donker fruit: cassis, braam, zwarte kers en pruim, aangevuld met viooltjes en florale tonen.

Daarachter komen klassiekere Pauillac-accenten naar voren, zoals tabak, ceder, grafiet, potloodslijpsel, drop en specerijen. De smaak is medium tot vol, met geconcentreerd fruit, frisse zuren en fijne, gepolijste tannines. De afdronk wordt lang beschreven, met een minerale tot licht zilte indruk.
  • Geleverd vanaf €5,99 Vanaf €150 gratis levering
  • Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden
  • 35 jaar passie en ervaring
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Uitsluitend levering in België mogelijk via deze pagina. In welke landen leveren jullie nog?
  • Winnaar Becom Logistic Champion Award 2024
  • Winnaar Becom Payment Hero Award 2025
  • Winnaar Retailer of the Year - Webshop Award 2026 - 2027 (Eten & Drinken)
  • 97% tevreden klanten
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes:
    • Logo Mastercard
    • Logo VISA
    • Logo Bancontact
    • Logo iDeal
    • Logo Apple Pay
    • Logo Google Pay
    • Logo Amex

Productinfo over Chateau Pedesclaux 2022 Magnum (1,5l)

Chateau Pedesclaux 2022 Magnum is de Grand Vin van Chateau Pedesclaux uit Pauillac, hier in het royale formaat van 1,5 liter. Het gaat dus niet om een aparte cuvée, maar om dezelfde eerste wijn van het domein, gebotteld als magnum. Voor een klassieke Pauillac met status is dat formaat extra aantrekkelijk: het geeft de wijn een mooie aanwezigheid aan tafel en past bij een fles die gerust nog verdere flesrijping mag krijgen.

De wijn komt van een domein dat als 5e Grand Cru Classé in de classificatie van 1855 is opgenomen. De assemblage van 2022 wordt gedragen door cabernet sauvignon, aangevuld met merlot, cabernet franc en petit verdot. Dat verklaart meteen waarom deze wijn zo duidelijk in Pauillac geworteld is: structuur, donker fruit, kruidigheid en florale nuances komen hier samen in een serieuze maar verfijnde stijl.

2022 was voor Chateau Pedesclaux bovendien de eerste jaargang met biologische certificering. De oogst gebeurde selectief en manueel, per terroir en groeizone, met verdere selectie van trossen en bessen. Ook in de kelder werd voorzichtig gewerkt, met zwaartekracht en zachte extractie. De opvoeding van 17 maanden in barriques, waarvan 65% nieuw, onderstreept de ambitie van deze Grand Vin zonder het Pauillac-karakter uit het oog te verliezen.

Bij Drankenshop Broekmans plaatsen we deze magnum vooral bij de wijnen voor wie graag een grote Bordeaux met toekomst in huis haalt. De beschikbare informatie rond deze jaargang wijst op concentratie, frisheid en balans, met een drinkvenster dat volgens verschillende proevers vooral na enkele jaren flesrijping openbloeit. Aangezien het om laatste flessen gaat, is dit een wijn om bewust te kiezen: voor de kelder, voor een later diner of voor een bijzondere tafel waar Pauillac echt tot zijn recht mag komen.

In het glas toont Chateau Pedesclaux 2022 zich als een Pauillac met diepe kleur en uitgesproken cabernetstructuur. De aromatiek beweegt rond donker fruit: cassis, braam, zwarte kers en pruim, aangevuld met viooltjes en florale tonen.

Daarachter komen klassiekere Pauillac-accenten naar voren, zoals tabak, ceder, grafiet, potloodslijpsel, drop en specerijen. De smaak is medium tot vol, met geconcentreerd fruit, frisse zuren en fijne, gepolijste tannines. De afdronk wordt lang beschreven, met een minerale tot licht zilte indruk.

Specificaties van Chateau Pedesclaux 2022 Magnum (1,5l)

Hoewel wij veel zorg dragen aan deze informatie, kan het gebeuren dat de foto’s of productspecificaties voor sommige producten met hoge rotatie intussen achterhaald zijn en je een nieuwere/andere release van hetzelfde product ontvangt.

Ben je heel specifiek op zoek naar de/het getoonde visuele uitvoering, vatnummer, botteldatum, distillatiedatum, ... om je collectie mee aan te vullen, dan raden we je aan om altijd eerst even per e-mail contact op te nemen met service@broekmans.be

Merk CH PEDESCLAUX
Bottelaar
Botteling
Inhoud 1,5l
Alcohol percentage 14%
Streek Pauillac
Land Frankrijk
Leeftijd Onbekend
No Age Statement
Multi-Vintage
Distillatiedatum Onbekend
Botteldatum Onbekend
Vat sterkte
Single cask
Vatnummer Onbekend
Aantal flessen in botteling 0
Nectar exclusive
Cadeauverpakking
Collector item
Allergenen Geen specifieke allergeen informatie voor dit product
Tags XL, Laatste flessen, Biologisch, In voorraad
Smaaktonen cassis, braam, zwarte kers, pruim, donker fruit, zwart fruit, viooltjes, tabak, ceder, grafiet, potloodslijpsel, drop, specerijen, mineraliteit, zilt
Toon meer specificaties

Over CH PEDESCLAUX

Chateau Pedesclaux is een wijndomein in de Franse Bordeaux-regio, gelegen in de bekende appellatie Pauillac, ten noorden van de stad Bordeaux. Het kasteel werd in 1810 opgericht en behoort tot de zogeheten Cinquièmes Grands Crus Classés in de classificatie van 1855, wat betekent dat het officieel erkend is als een van de vijfde-groep topwijnen uit de streek. De wijngaarden zijn gesitueerd op grindrijke bodems die typerend zijn voor Pauillac en gunstig bijdragen aan de kwaliteit van de druiven, voornamelijk Cabernet Sauvignon, Merlot en in mindere mate Petit Verdot. Chateau Pedesclaux stond jarenlang bekend als een bescheiden huis, maar heeft door modernisering, onder meer sinds de overname door Jacky Lorenzetti in 2009, een aanzienlijke kwaliteitsimpuls doorgemaakt. Het wijnhuis combineert traditionele technieken met moderne vinificatie en heeft de laatste jaren veel aandacht besteed aan duurzame wijnbouw. De wijnen van Pedesclaux onderscheiden zich doorgaans door hun elegante structuur en gebalanceerde expressie van fruit, kracht en frisheid, wat ze representatief maakt voor het karakter van Pauillac.

Meer producten van dit merk


Tastingnotes van onze klanten

Voor dit producten werden nog geen waarderingen ingegeven

Hulp nodig?

Bekijk zeker de vaakgestelde vragen in onze klantenservice. Of neem contact op met onze klantenservice.

Aanbevolen combinaties

Chateau Pedesclaux 2022 Magnum (1,5l)
€ 337,54
+ 276
Chateau Pedesclaux 2022 Magnum (1,5l)
€ 164,99
+ 81
Chateau Pedesclaux 2022 Magnum (1,5l)
Mombasa Lemon
Mombasa Lemon
€ 141,99
+ 72
Chateau Pedesclaux 2022 Magnum (1,5l)
€ 176,48
+ 133

Veelgestelde vragen

Is Chateau Pedesclaux 2022 Magnum (1,5l) geschikt om als cadeau te geven?

Hoewel deze Chateau Pedesclaux 2022 Magnum (1,5l) geen expliciete geschenkverpakking is of heeft, kan het zeker en vast een uitstekend cadeau zijn.  Giftpacks worden meestal als veilige keuze genomen om cadeau te geven omdat merken vaak de meest toegankelijke of hun populairste wijn combineren met een leuk accessoire in een mooie geschenkverpakking.  Maar als jij een cadeau zoekt voor een ervaren wijn-drinker zit die misschien niet meer te wachten op het zoveelste glas en dan is deze Chateau Pedesclaux 2022 Magnum (1,5l) misschien zelfs nog een betere keuze dan zo'n giftpack.

Is Chateau Pedesclaux 2022 Magnum (1,5l) vegan?

Volgens de gegevens waarover wij momenteel beschikken, kunnen we niet met zekerheid stellen dat dit product vegan is en wordt deze claim niet expliciet door het merk gemaakt.

Is Chateau Pedesclaux 2022 Magnum (1,5l) een biologische wijn?

Volgens de gegevens van onze leverancier is deze Chateau Pedesclaux 2022 Magnum (1,5l) wijn van het merk Ch Pedesclaux een biologisch product.

Waar kan ik Chateau Pedesclaux 2022 Magnum (1,5l) kopen?

Er zijn verschillende plekken in België en Nederland waar je deze wijn kan bestellen, maar er zijn een aantal specifieke redenen waarom Drankenshop Broekmans de beste plek is om deze Chateau Pedesclaux 2022 Magnum (1,5l) en tal van andere Ch Pedesclaux wijn te bestellen:

  • Eerlijke en correcte prijzen
  • Op en top Belgisch familiebedrijf, onder leiding van Jan Broekmans en sinds het begin gevestigd in het Limburgse Zolder
  • Meer dan 35 jaar ervaring in onze fysieke winkel in Zolder
  • Meer dan 8500 referenties op voorraad en meteen leverbaar: voor 10u besteld is dezelfde dag nog verzonden!
  • Breukvrije verzending dankzij eigen ontwikkelde verpakking
  • Geen rotzooi of plastic bij levering: al onze verpakking en opvulling kan gewoon in de papierbak
  • Gratis verzending vanaf 150 euro
  • Klantendienst vlot bereikbaar via mail om te helpen met en te antwoorden op al je vragen, bezorgdheden en mogelijke problemen die je zou ondervinden
  • Spaar automatisch loyalty tokens bij elke aankoop en ruil ze later in voor toegang tot exclusieve bottelingen
  • Klanten belonen ons met een 9,6 op 10 op basis van meer dan 680 reviews op Kiyoh, en met een 4,9 op 5 op basis van meer dan 450 reviews op Trustpilot
  • Drankenshop Broekmans draagt al jaren het officiële Becom Trustmark en won de afgelopen jaren al meerdere e-commerce awards voor onder meer hun logistiek en betalingsafhandeling
Chateau Pedesclaux 2022 Magnum (1,5l)
€ 105 incl. BTW
Drankenshop Broekmans NV
Wij merkten op dat u surft vanaf een andere locatie dan BE.
Nous avons remarqué que vous naviguez depuis un autre emplacement que BE.
We noticed that you are browsing from a different location than BE.

Kies een van volgende aub:
Veuillez choisir l'une des options suivantes :
Please choose one of the following:

Drankenshop Broekmans BE Drankenshop Broekmans NL