Poggio Antico Brunello Di Montalcino 2017 Magnum (1,5l)


Poggio antico | Wijn | Italië | 1,5l | 14%

Geen afbeelding beschikbaar
De exacte uitvoering, nummers en datums (lot, vat, batch, fles, …) die op deze foto's getoond worden kunnen verschillen van het geleverde product. Moodshots kunnen ontworpen zijn met behulp van AI. Meer informatie
€ 135 incl. BTW
Prijs per L: € 90 incl. BTW
Online: meteen leverbaar
Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden!
Onze winkel in Zolder: op bestelling
Bel ons voor huidige beschikbaarheid.

Dit product wordt permanent in een speciaal daarvoor voorziene klimaatcel bewaard, bij een constante temperatuur van 14-15 graden en een luchtvochtigheid van 55-60% .

  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Vanaf €60 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes

135 Broekmans Tokens te verdienen

Bij aankoop van dit artikel via een ingelogd account spaar je 135 loyalty token(s) die later ingezet kunnen worden om onze meest exclusieve producten te verkrijgen.
Voorwaarden voor deelname aan het loyaltyprogramma

Proefnotities

In de geur en smaak draait deze Brunello rond rood fruit, met kers, aardbei en bessenfruit als duidelijke kern. Daar omheen komen florale accenten, ceder, tabak, aarde en kruidigheid, aangevuld met nuances van koffie, pure chocolade, bittere sinaasappel, kruidnagel en kaneel.

De wijn is droog en gestructureerd, met een volle maar gespannen smaakopbouw. De tannines worden beschreven als stevig maar geïntegreerd, met tegelijk een relatief soepele indruk. Een minerale lijn en frisse zuren houden de wijn levendig tot in de lange afdronk.
  • Geleverd vanaf €5,99 Vanaf €150 gratis levering
  • Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden
  • 35 jaar passie en ervaring
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Uitsluitend levering in België mogelijk via deze pagina. In welke landen leveren jullie nog?
  • Winnaar Becom Logistic Champion Award 2024
  • Winnaar Becom Payment Hero Award 2025
  • Winnaar Retailer of the Year - Webshop Award 2026 - 2027 (Eten & Drinken)
  • 97% tevreden klanten
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes:
    • Logo Mastercard
    • Logo VISA
    • Logo Bancontact
    • Logo iDeal
    • Logo Apple Pay
    • Logo Google Pay
    • Logo Amex

Productinfo over Poggio Antico Brunello Di Montalcino 2017 Magnum (1,5l)

Poggio Antico Brunello di Montalcino 2017 in magnumformaat is een Toscaanse rode wijn met duidelijk gevoel voor plaats. Hij komt uit Montalcino, waar Poggio Antico op hooggelegen wijngaardhellingen ten zuiden van het dorp werkt. De wijngaarden liggen op ongeveer 480 tot 570 meter hoogte, met arme bodems waarin grind en stenen een belangrijke rol spelen.

De jaargang 2017 was warm en bijzonder droog, maar volgens de producent bleef de rijping in evenwicht dankzij de waterreserves uit de winter en de hoge ligging van de percelen. Voor deze Brunello wordt 100% Sangiovese gebruikt, samengesteld uit een selectie van verschillende wijngaardpercelen. Dat maakt hem tot de centrale Brunello van Poggio Antico: geen aparte cuvée, maar de wijn die de stijl van het domein breed laat spreken.

Na vergisting in roestvrijstalen tanks kreeg de wijn 30 maanden rijping in traditionele grote vaten van Slavonisch eiken, gevolgd door 18 maanden flesrijping. Die lange voorbereiding past bij de klassieke Brunello-stijl: structuur, rijp rood fruit, kruidigheid, aardse tonen en frisse zuren. Binnen het assortiment van Drankenshop Broekmans is dit vooral interessant voor wie een serieuze Brunello zoekt met het extra tafelgevoel van een magnumfles.

De wijn kreeg voor deze jaargang mooie erkenning van internationale wijncritici, waaronder James Suckling, Wine Advocate, Jane Anson en Wine Spectator. Zeker nu het om de laatste flessen gaat, is dit een uitgave om met aandacht te bekijken.

In de geur en smaak draait deze Brunello rond rood fruit, met kers, aardbei en bessenfruit als duidelijke kern. Daar omheen komen florale accenten, ceder, tabak, aarde en kruidigheid, aangevuld met nuances van koffie, pure chocolade, bittere sinaasappel, kruidnagel en kaneel.

De wijn is droog en gestructureerd, met een volle maar gespannen smaakopbouw. De tannines worden beschreven als stevig maar geïntegreerd, met tegelijk een relatief soepele indruk. Een minerale lijn en frisse zuren houden de wijn levendig tot in de lange afdronk.

Specificaties van Poggio Antico Brunello Di Montalcino 2017 Magnum (1,5l)

Hoewel wij veel zorg dragen aan deze informatie, kan het gebeuren dat de foto’s of productspecificaties voor sommige producten met hoge rotatie intussen achterhaald zijn en je een nieuwere/andere release van hetzelfde product ontvangt.

Ben je heel specifiek op zoek naar de/het getoonde visuele uitvoering, vatnummer, botteldatum, distillatiedatum, ... om je collectie mee aan te vullen, dan raden we je aan om altijd eerst even per e-mail contact op te nemen met service@broekmans.be

Merk POGGIO ANTICO
Bottelaar
Botteling
Inhoud 1,5l
Alcohol percentage 14%
Streek Onbekend
Land Italië
Leeftijd Onbekend
No Age Statement
Multi-Vintage
Distillatiedatum Onbekend
Botteldatum Onbekend
Vat sterkte
Single cask
Vatnummer Onbekend
Aantal flessen in botteling 0
Nectar exclusive
Cadeauverpakking
Collector item
Allergenen Geen specifieke allergeen informatie voor dit product
Tags XL, In voorraad
Smaaktonen aardbei, kers, bessenfruit, rood fruit, ceder, aarde, tabak, koffie, pure chocolade, bittere sinaasappel, citrus, kruidnagel, kaneel, florale tonen, mineraliteit
Toon meer specificaties

Over POGGIO ANTICO

Poggio Antico is een wijndomein gelegen in het hart van Toscane, in de buurt van het stadje Montalcino. Het domein legt zich toe op de productie van voornamelijk Brunello di Montalcino en Rosso di Montalcino, twee befaamde Italiaanse rode wijnen die voor 100% van de Sangiovese-druif worden gemaakt. Poggio Antico beschikt over wijngaarden die op ongeveer 450 meter boven zeeniveau liggen, wat bijdraagt aan een gunstig microklimaat en een langzame, evenwichtige rijping van de druiven. Sinds de oprichting in de jaren 1970 heeft het wijnhuis zich ontwikkeld tot een gevestigde naam binnen de regio, vooral vanwege de zorgvuldige selectie van druiven en het behoud van traditionele productiemethoden. De wijnen van Poggio Antico staan bekend om hun verfijnde karakter, frisheid en structuur, eigenschappen die mede ontstaan door een zorgvuldige aanpak in zowel de wijngaard als de kelder. Het assortiment omvat verschillende expressies van Brunello, waaronder ook riserva-wijnen, die langer hebben gerijpt. Door de ligging en het vakmanschap weet het domein de typische kracht en elegantie van Montalcino-wijnen tot uiting te brengen, wat Poggio Antico tot een interessante keuze maakt voor liefhebbers van Italiaanse rode wijn.

Meer producten van dit merk


Tastingnotes van onze klanten

Voor dit producten werden nog geen waarderingen ingegeven

Hulp nodig?

Bekijk zeker de vaakgestelde vragen in onze klantenservice. Of neem contact op met onze klantenservice.

Aanbevolen combinaties

Poggio Antico Brunello Di Montalcino 2017 Magnum (1,5l)
€ 239,15
+ 248
Poggio Antico Brunello Di Montalcino 2017 Magnum (1,5l)
€ 149,25
+ 142
Poggio Antico Brunello Di Montalcino 2017 Magnum (1,5l)
€ 203,98
+ 213
Poggio Antico Brunello Di Montalcino 2017 Magnum (1,5l)
€ 171,79
+ 171
Poggio Antico Brunello Di Montalcino 2017 Magnum (1,5l)
€ 231,68
+ 237

Veelgestelde vragen

Is Poggio Antico Brunello Di Montalcino 2017 Magnum (1,5l) geschikt om als cadeau te geven?

Hoewel deze Poggio Antico Brunello Di Montalcino 2017 Magnum (1,5l) geen expliciete geschenkverpakking is of heeft, kan het zeker en vast een uitstekend cadeau zijn.  Giftpacks worden meestal als veilige keuze genomen om cadeau te geven omdat merken vaak de meest toegankelijke of hun populairste wijn combineren met een leuk accessoire in een mooie geschenkverpakking.  Maar als jij een cadeau zoekt voor een ervaren wijn-drinker zit die misschien niet meer te wachten op het zoveelste glas en dan is deze Poggio Antico Brunello Di Montalcino 2017 Magnum (1,5l) misschien zelfs nog een betere keuze dan zo'n giftpack.

Is Poggio Antico Brunello Di Montalcino 2017 Magnum (1,5l) vegan?

Volgens de gegevens waarover wij momenteel beschikken, kunnen we niet met zekerheid stellen dat dit product vegan is en wordt deze claim niet expliciet door het merk gemaakt.

Is Poggio Antico Brunello Di Montalcino 2017 Magnum (1,5l) een biologische wijn?

Op basis van de gegevens waarover wij beschikken kunnen we besluiten dat deze Poggio Antico Brunello Di Montalcino 2017 Magnum (1,5l) wijn van Poggio Antico geen biologisch product is.

Waar kan ik Poggio Antico Brunello Di Montalcino 2017 Magnum (1,5l) kopen?

Er zijn verschillende plekken in België en Nederland waar je deze wijn kan bestellen, maar er zijn een aantal specifieke redenen waarom Drankenshop Broekmans de beste plek is om deze Poggio Antico Brunello Di Montalcino 2017 Magnum (1,5l) en tal van andere Poggio Antico wijn te bestellen:

  • Eerlijke en correcte prijzen
  • Op en top Belgisch familiebedrijf, onder leiding van Jan Broekmans en sinds het begin gevestigd in het Limburgse Zolder
  • Meer dan 35 jaar ervaring in onze fysieke winkel in Zolder
  • Meer dan 8500 referenties op voorraad en meteen leverbaar: voor 10u besteld is dezelfde dag nog verzonden!
  • Breukvrije verzending dankzij eigen ontwikkelde verpakking
  • Geen rotzooi of plastic bij levering: al onze verpakking en opvulling kan gewoon in de papierbak
  • Gratis verzending vanaf 150 euro
  • Klantendienst vlot bereikbaar via mail om te helpen met en te antwoorden op al je vragen, bezorgdheden en mogelijke problemen die je zou ondervinden
  • Spaar automatisch loyalty tokens bij elke aankoop en ruil ze later in voor toegang tot exclusieve bottelingen
  • Klanten belonen ons met een 9,6 op 10 op basis van meer dan 680 reviews op Kiyoh, en met een 4,9 op 5 op basis van meer dan 450 reviews op Trustpilot
  • Drankenshop Broekmans draagt al jaren het officiële Becom Trustmark en won de afgelopen jaren al meerdere e-commerce awards voor onder meer hun logistiek en betalingsafhandeling
Poggio Antico Brunello Di Montalcino 2017 Magnum (1,5l)
€ 135 incl. BTW
Drankenshop Broekmans NV
Wij merkten op dat u surft vanaf een andere locatie dan BE.
Nous avons remarqué que vous naviguez depuis un autre emplacement que BE.
We noticed that you are browsing from a different location than BE.

Kies een van volgende aub:
Veuillez choisir l'une des options suivantes :
Please choose one of the following:

Drankenshop Broekmans BE Drankenshop Broekmans NL