Chateau Clos De Bouard 2022


Ch clos de bouard | Wijn | Frankrijk | 75cl | 15%

Geen afbeelding beschikbaar
De exacte uitvoering, nummers en datums (lot, vat, batch, fles, …) die op deze foto's getoond worden kunnen verschillen van het geleverde product. Moodshots kunnen ontworpen zijn met behulp van AI. Meer informatie
€ 23,99 incl. BTW
Prijs per L: € 31,99 incl. BTW
Online: meteen leverbaar
Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden!
Onze winkel in Zolder: op bestelling
Bel ons voor huidige beschikbaarheid.
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Vanaf €60 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes

23 Broekmans Tokens te verdienen

Bij aankoop van dit artikel via een ingelogd account spaar je 23 loyalty token(s) die later ingezet kunnen worden om onze meest exclusieve producten te verkrijgen.
Voorwaarden voor deelname aan het loyaltyprogramma

Proefnotities

In de geur komen donker en rood fruit naar voren, met kers, zwarte bes, pruim en kleine donkere bessen. Daaromheen zitten florale tonen zoals viooltjes, pioen en iris, aangevuld met drop, cacao, vanille, kruidnagel, witte peper en een toets grafiet.

De smaak is middelvol tot vol, met rijp fruit en een romige, zijdeachtige indruk. De zuren houden de wijn fris, terwijl de tannines fijn maar licht krijtig kunnen aanvoelen. In zijn jeugd kan er nog wat structuur en houtdroging merkbaar zijn, maar het fruit blijft duidelijk aanwezig. De afdronk brengt kruidigheid, cacao, grafiet en een subtiele minerale spanning samen.
  • Geleverd vanaf €9,99
  • Vanaf €60 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden
  • 35 jaar passie en ervaring
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Uitsluitend levering in België mogelijk via deze pagina. In welke landen leveren jullie nog?
  • Winnaar Becom Logistic Champion Award 2024
  • Winnaar Becom Payment Hero Award 2025
  • Winnaar Retailer of the Year - Webshop Award 2026 - 2027 (Eten & Drinken)
  • 97% tevreden klanten
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes:
    • Logo Mastercard
    • Logo VISA
    • Logo Bancontact
    • Logo iDeal
    • Logo Apple Pay
    • Logo Google Pay
    • Logo Amex

Productinfo over Chateau Clos De Bouard 2022

Château Clos de Boüard 2022 is de hoofdwijn van dit domein in Montagne-Saint-Émilion, aan de rechteroever van Bordeaux. De wijn leunt duidelijk op merlot, aangevuld met cabernet franc en cabernet sauvignon, en draagt zo die herkenbare rechteroeverstijl waarin rijp fruit, structuur en frisheid samenkomen.

Het domein werkt met wijngaarden op zuidelijk georiënteerde hellingen met klei-kalksteenbodems, met stokken van gemiddeld ongeveer 40 jaar oud. Voor deze jaargang worden de percelen afzonderlijk gevinifieerd, met onder meer koude maceratie, handmatige pigeage en een rijping van 18 maanden in barriques, waarvan een deel nieuw hout. Dat geeft de wijn zijn combinatie van rijp fruit, kruidigheid en een merkbare maar geïntegreerde houtinvloed.

Binnen het Bordeaux-aanbod van Drankenshop Broekmans is dit een interessante keuze voor wie Montagne-Saint-Émilion met ambitie zoekt: geen tweede wijn, maar de eigenlijke châteauwijn. De jaargang 2022 kreeg bovendien erkenning van verschillende wijncritici, wat mooi aansluit bij de indruk van een wijn met duidelijke herkomst en serieuze opbouw. Aangezien het om de laatste flessen gaat, is dit vooral een mooie gelegenheid voor wie deze jaargang nog wil toevoegen aan de kelder of aan tafel wil schenken bij rood vlees, wild of uitgesproken kazen.

In de geur komen donker en rood fruit naar voren, met kers, zwarte bes, pruim en kleine donkere bessen. Daaromheen zitten florale tonen zoals viooltjes, pioen en iris, aangevuld met drop, cacao, vanille, kruidnagel, witte peper en een toets grafiet.

De smaak is middelvol tot vol, met rijp fruit en een romige, zijdeachtige indruk. De zuren houden de wijn fris, terwijl de tannines fijn maar licht krijtig kunnen aanvoelen. In zijn jeugd kan er nog wat structuur en houtdroging merkbaar zijn, maar het fruit blijft duidelijk aanwezig. De afdronk brengt kruidigheid, cacao, grafiet en een subtiele minerale spanning samen.

Specificaties van Chateau Clos De Bouard 2022

Hoewel wij veel zorg dragen aan deze informatie, kan het gebeuren dat de foto’s of productspecificaties voor sommige producten met hoge rotatie intussen achterhaald zijn en je een nieuwere/andere release van hetzelfde product ontvangt.

Ben je heel specifiek op zoek naar de/het getoonde visuele uitvoering, vatnummer, botteldatum, distillatiedatum, ... om je collectie mee aan te vullen, dan raden we je aan om altijd eerst even per e-mail contact op te nemen met service@broekmans.be

Merk CH CLOS DE BOUARD
Bottelaar
Botteling
Inhoud 75cl
Alcohol percentage 15%
Streek Montage Saint-Emillion
Land Frankrijk
Leeftijd Onbekend
No Age Statement
Multi-Vintage
Distillatiedatum Onbekend
Botteldatum Onbekend
Vat sterkte
Single cask
Vatnummer Onbekend
Aantal flessen in botteling 0
Nectar exclusive
Cadeauverpakking
Collector item
Allergenen Geen specifieke allergeen informatie voor dit product
Tags In voorraad
Smaaktonen kers, zwarte bes, pruim, donkere bessen, rode bessen, donker fruit, rood fruit, viooltjes, pioen, iris, drop, cacao, vanille, kruidnagel, witte peper, grafiet, kalkachtige mineraliteit, rook, bacon
Toon meer specificaties

Over CH CLOS DE BOUARD

Château Clos de Boüard is een Frans wijnhuis uit de appellatie Montagne Saint-Émilion, gelegen in de beroemde Bordeaux-streek. Het domein wordt geleid door Coralie de Boüard, die afkomstig is uit een bekende wijnfamilie met nauwe banden met Château Angélus. Sinds de overname en lancering in 2016 staat Clos de Boüard bekend om wijnen die vooral worden gemaakt van Merlot, kenmerkend voor het rechteroevergebied van Bordeaux. De wijngaarden beslaan ongeveer 30 hectare en zijn beplant met een mix van Merlot, Cabernet Franc en Cabernet Sauvignon. In de kelder combineert men traditionele Bordeaux-methoden met moderne inzichten, met veel aandacht voor precisie tijdens de vinificatie en rijping op eikenhouten vaten. Clos de Boüard krijgt regelmatig waardering voor hun verfijnde stijl en elegante expressie van het terroir. Het assortiment bestaat uit hoofdlabel Château Clos de Boüard en enkele cuvées, waaronder La Dame de Boüard en Les Champs Libres de Boüard. De constante focus op kwaliteit zorgt ervoor dat deze wijnen steeds meer aandacht krijgen bij wijnliefhebbers die op zoek zijn naar karaktervolle Bordeaux met een eigentijdse touch.

Meer producten van dit merk


Tastingnotes van onze klanten

Voor dit producten werden nog geen waarderingen ingegeven

Hulp nodig?

Bekijk zeker de vaakgestelde vragen in onze klantenservice. Of neem contact op met onze klantenservice.

Aanbevolen combinaties

Chateau Clos De Bouard 2022
€ 144,24
+ 161
Chateau Clos De Bouard 2022
€ 184,57
+ 195
Chateau Clos De Bouard 2022
€ 69,28
+ 68
Chateau Clos De Bouard 2022
€ 242,07
+ 220

Veelgestelde vragen

Is Chateau Clos De Bouard 2022 geschikt om als cadeau te geven?

Hoewel deze Chateau Clos De Bouard 2022 geen expliciete geschenkverpakking is of heeft, kan het zeker en vast een uitstekend cadeau zijn.  Giftpacks worden meestal als veilige keuze genomen om cadeau te geven omdat merken vaak de meest toegankelijke of hun populairste wijn combineren met een leuk accessoire in een mooie geschenkverpakking.  Maar als jij een cadeau zoekt voor een ervaren wijn-drinker zit die misschien niet meer te wachten op het zoveelste glas en dan is deze Chateau Clos De Bouard 2022 misschien zelfs nog een betere keuze dan zo'n giftpack.

Is Chateau Clos De Bouard 2022 vegan?

Volgens de gegevens waarover wij momenteel beschikken, kunnen we niet met zekerheid stellen dat dit product vegan is en wordt deze claim niet expliciet door het merk gemaakt.

Is Chateau Clos De Bouard 2022 een biologische wijn?

Op basis van de gegevens waarover wij beschikken kunnen we besluiten dat deze Chateau Clos De Bouard 2022 wijn van Ch Clos De Bouard geen biologisch product is.

Waar kan ik Chateau Clos De Bouard 2022 kopen?

Er zijn verschillende plekken in België en Nederland waar je deze wijn kan bestellen, maar er zijn een aantal specifieke redenen waarom Drankenshop Broekmans de beste plek is om deze Chateau Clos De Bouard 2022 en tal van andere Ch Clos De Bouard wijn te bestellen:

  • Eerlijke en correcte prijzen
  • Op en top Belgisch familiebedrijf, onder leiding van Jan Broekmans en sinds het begin gevestigd in het Limburgse Zolder
  • Meer dan 35 jaar ervaring in onze fysieke winkel in Zolder
  • Meer dan 8500 referenties op voorraad en meteen leverbaar: voor 10u besteld is dezelfde dag nog verzonden!
  • Breukvrije verzending dankzij eigen ontwikkelde verpakking
  • Geen rotzooi of plastic bij levering: al onze verpakking en opvulling kan gewoon in de papierbak
  • Gratis verzending vanaf 150 euro
  • Klantendienst vlot bereikbaar via mail om te helpen met en te antwoorden op al je vragen, bezorgdheden en mogelijke problemen die je zou ondervinden
  • Spaar automatisch loyalty tokens bij elke aankoop en ruil ze later in voor toegang tot exclusieve bottelingen
  • Klanten belonen ons met een 9,6 op 10 op basis van meer dan 680 reviews op Kiyoh, en met een 4,9 op 5 op basis van meer dan 450 reviews op Trustpilot
  • Drankenshop Broekmans draagt al jaren het officiële Becom Trustmark en won de afgelopen jaren al meerdere e-commerce awards voor onder meer hun logistiek en betalingsafhandeling
Chateau Clos De Bouard 2022
€ 23,99 incl. BTW
Drankenshop Broekmans NV
Wij merkten op dat u surft vanaf een andere locatie dan BE.
Nous avons remarqué que vous naviguez depuis un autre emplacement que BE.
We noticed that you are browsing from a different location than BE.

Kies een van volgende aub:
Veuillez choisir l'une des options suivantes :
Please choose one of the following:

Drankenshop Broekmans BE Drankenshop Broekmans NL