Tempo D'Angelus 2022 Demi (37,5cl)


Ch angelus | Wijn | Frankrijk | 38cl | 14,5%

Tempo D'Angelus 2022 Demi (37,5cl)
Bezig met laden...
 
De exacte uitvoering, nummers en datums (lot, vat, batch, fles, …) die op deze foto's getoond worden kunnen verschillen van het geleverde product. Moodshots kunnen ontworpen zijn met behulp van AI. Meer informatie
€ 13,99 incl. BTW
Prijs per L: € 36,82 incl. BTW
Online: meteen leverbaar
Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden!
Onze winkel in Zolder: op bestelling
Bel ons voor huidige beschikbaarheid.
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Vanaf €60 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes

13 Broekmans Tokens te verdienen

Bij aankoop van dit artikel via een ingelogd account spaar je 13 loyalty token(s) die later ingezet kunnen worden om onze meest exclusieve producten te verkrijgen.
Voorwaarden voor deelname aan het loyaltyprogramma

Proefnotities

Tempo d'Angelus 2022 toont een Merlot-gedomineerd Bordeaux-profiel met rijp donker fruit voorop: zwarte kers, donker bessenfruit, braam en pruim. Daarnaast komen chocolade, tabak, florale toetsen, peper en ceder naar voren, met een lichte houttoets die niet de overhand neemt.

In de mond is de wijn droog, fris en eerder medium tot mediumvol van bouw. De tannines worden als fijn tot middelmatig aanwezig beschreven, met geïntegreerde zuren en een textuur die soepel blijft. De afdronk is fruitig en fris, met een kalkachtige tot zilt-minerale indruk.
  • Geleverd vanaf €9,99
  • Vanaf €60 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden
  • 35 jaar passie en ervaring
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Uitsluitend levering in België mogelijk via deze pagina. In welke landen leveren jullie nog?
  • Winnaar Becom Logistic Champion Award 2024
  • Winnaar Becom Payment Hero Award 2025
  • Winnaar Retailer of the Year - Webshop Award 2026 - 2027 (Eten & Drinken)
  • 97% tevreden klanten
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes:
    • Logo Mastercard
    • Logo VISA
    • Logo Bancontact
    • Logo iDeal
    • Logo Apple Pay
    • Logo Google Pay
    • Logo Amex

Productinfo over Tempo D'angelus 2022 Demi (37,5cl)

Tempo d'Angelus 2022 is een rode Bordeaux van Château Angélus, maar niet zomaar een kleine afgeleide van de bekende Saint-Émilion Grand Cru. Deze cuvée wordt uitgebracht als Bordeaux AOC en komt uit percelen die Angélus in 2017 verwierf in Saint-Magne-de-Castillon, Castillon-la-Bataille en Sainte-Colombe, op enkele kilometers van Saint-Émilion. Daarmee blijft de wijn duidelijk verbonden met de rechteroever van Bordeaux, maar met een eigen plaats binnen het huis.

De assemblage van 90% Merlot en 10% Cabernet Franc zet meteen de toon: Merlot draagt het rijpe, donkere fruit, terwijl Cabernet Franc extra spanning en aromatische verfijning toevoegt. De wijngaarden liggen op klei-kalksteenhellingen, een herkomst die mooi aansluit bij de frisse en minerale indrukken die in de proefnotities terugkomen. Voor 2022 vermeldt Angélus een warm en droog groeiseizoen, waarbij de kleihoudende bodems hielpen om koelte en vocht vast te houden.

Bij Drankenshop Broekmans vinden we dit vooral interessant omdat Tempo d'Angelus de signatuur van een groot Bordeaux-huis op een benaderbare manier laat zien. De wijn wordt apart gevinifieerd in een kelder die specifiek voor deze cuvée is ingericht binnen Chai Carillon in Saint-Magne-de-Castillon, en rijpt 18 maanden op vat. In het demi-formaat van 37,5 cl is dit bovendien een bijzonder praktisch flesje voor wie een goede Bordeaux wil openen zonder meteen een volledige fles te schenken.

De wijn is jong al toegankelijk, maar heeft volgens de beschikbare inschattingen ook ruimte om zich nog enkele jaren te ontwikkelen. Met zijn frisse structuur en niet overdreven zware stijl past hij natuurlijk bij gevogelte en rood vlees, van geroosterde eend tot flank steak. Van deze halve fles zijn nog slechts de laatste flessen beschikbaar.

Tempo d'Angelus 2022 toont een Merlot-gedomineerd Bordeaux-profiel met rijp donker fruit voorop: zwarte kers, donker bessenfruit, braam en pruim. Daarnaast komen chocolade, tabak, florale toetsen, peper en ceder naar voren, met een lichte houttoets die niet de overhand neemt.

In de mond is de wijn droog, fris en eerder medium tot mediumvol van bouw. De tannines worden als fijn tot middelmatig aanwezig beschreven, met geïntegreerde zuren en een textuur die soepel blijft. De afdronk is fruitig en fris, met een kalkachtige tot zilt-minerale indruk.

Specificaties van Tempo D'Angelus 2022 Demi (37,5cl)

Hoewel wij veel zorg dragen aan deze informatie, kan het gebeuren dat de foto’s of productspecificaties voor sommige producten met hoge rotatie intussen achterhaald zijn en je een nieuwere/andere release van hetzelfde product ontvangt.

Ben je heel specifiek op zoek naar de/het getoonde visuele uitvoering, vatnummer, botteldatum, distillatiedatum, ... om je collectie mee aan te vullen, dan raden we je aan om altijd eerst even per e-mail contact op te nemen met service@broekmans.be

Merk CH ANGELUS
Bottelaar
Botteling
Inhoud 38cl
Alcohol percentage 14,5%
Streek Bordeaux
Land Frankrijk
Leeftijd Onbekend
No Age Statement
Multi-Vintage
Distillatiedatum Onbekend
Botteldatum Onbekend
Vat sterkte
Single cask
Vatnummer Onbekend
Aantal flessen in botteling 0
Nectar exclusive
Cadeauverpakking
Collector item
Allergenen Geen specifieke allergeen informatie voor dit product
Tags In voorraad
Smaaktonen zwarte kers, kers, zure kers, donker bessenfruit, braam, pruim, bloedsinaasappel, chocolade, tabak, bloemen, peper, ceder, kalk, ziltigheid, donker fruit, citrus
Toon meer specificaties

Over CH ANGELUS

Château Angélus is een wijnhuis uit Saint-Émilion, in de Bordeauxstreek van Frankrijk, dat vooral bekendstaat om zijn rode wijnen op basis van merlot en cabernet franc. Het domein heeft een rijke geschiedenis die teruggaat tot de 18e eeuw en is sinds meerdere generaties in handen van de familie de Boüard de Laforest. Château Angélus behoort tot de Premier Grand Cru Classé A-categorie van Saint-Émilion, een aanduiding die slechts aan een select aantal huizen wordt toegekend op basis van strenge kwaliteitscriteria. De wijngaarden liggen op de hellingen nabij het stadje Saint-Émilion en profiteren van een combinatie van klei- en kalkrijke bodems, wat bijdraagt aan de complexiteit en het bewaarpotentieel van de wijnen. Productiemethoden zijn traditioneel, met zorgvuldige selectie van druiven en een rijping op eikenhouten vaten. Château Angélus brengt naast de grand vin ook een tweede wijn op de markt, Le Carillon d'Angélus, waarmee het huis een breed publiek aanspreekt. De wijnen van dit domein worden wereldwijd gewaardeerd en staan bekend om hun elegante, geconcentreerde stijl en indrukwekkende aromatische expressie, kenmerkend voor topwijnen uit Saint-Émilion.

Meer producten van dit merk


Tastingnotes van onze klanten

Voor dit producten werden nog geen waarderingen ingegeven

Hulp nodig?

Bekijk zeker de vaakgestelde vragen in onze klantenservice. Of neem contact op met onze klantenservice.

Aanbevolen combinaties

Tempo D'Angelus 2022 Demi (37,5cl)
€ 463,98
− 137
Deze combinatiedeal bevat een product dat enkel te verkrijgen is via ons loyalty programma via een ingelogd account
Inloggen
Tempo D'Angelus 2022 Demi (37,5cl)
€ 862,98
− 1.737
Deze combinatiedeal bevat een product dat enkel te verkrijgen is via ons loyalty programma via een ingelogd account
Inloggen
Tempo D'Angelus 2022 Demi (37,5cl)
€ 130,08
+ 129
Tempo D'Angelus 2022 Demi (37,5cl)
€ 385,03
+ 383

Veelgestelde vragen

Is Tempo D'Angelus 2022 Demi (37,5cl) geschikt om als cadeau te geven?

Hoewel deze Tempo D'Angelus 2022 Demi (37,5cl) geen expliciete geschenkverpakking is of heeft, kan het zeker en vast een uitstekend cadeau zijn.  Giftpacks worden meestal als veilige keuze genomen om cadeau te geven omdat merken vaak de meest toegankelijke of hun populairste wijn combineren met een leuk accessoire in een mooie geschenkverpakking.  Maar als jij een cadeau zoekt voor een ervaren wijn-drinker zit die misschien niet meer te wachten op het zoveelste glas en dan is deze Tempo D'Angelus 2022 Demi (37,5cl) misschien zelfs nog een betere keuze dan zo'n giftpack.

Is Tempo D'Angelus 2022 Demi (37,5cl) vegan?

Volgens de gegevens waarover wij momenteel beschikken, kunnen we niet met zekerheid stellen dat dit product vegan is en wordt deze claim niet expliciet door het merk gemaakt.

Is Tempo D'Angelus 2022 Demi (37,5cl) een biologische wijn?

Op basis van de gegevens waarover wij beschikken kunnen we besluiten dat deze Tempo D'Angelus 2022 Demi (37,5cl) wijn van Ch Angelus geen biologisch product is.

Waar kan ik Tempo D'Angelus 2022 Demi (37,5cl) kopen?

Er zijn verschillende plekken in België en Nederland waar je deze wijn kan bestellen, maar er zijn een aantal specifieke redenen waarom Drankenshop Broekmans de beste plek is om deze Tempo D'Angelus 2022 Demi (37,5cl) en tal van andere Ch Angelus wijn te bestellen:

  • Eerlijke en correcte prijzen
  • Op en top Belgisch familiebedrijf, onder leiding van Jan Broekmans en sinds het begin gevestigd in het Limburgse Zolder
  • Meer dan 35 jaar ervaring in onze fysieke winkel in Zolder
  • Meer dan 8500 referenties op voorraad en meteen leverbaar: voor 10u besteld is dezelfde dag nog verzonden!
  • Breukvrije verzending dankzij eigen ontwikkelde verpakking
  • Geen rotzooi of plastic bij levering: al onze verpakking en opvulling kan gewoon in de papierbak
  • Gratis verzending vanaf 150 euro
  • Klantendienst vlot bereikbaar via mail om te helpen met en te antwoorden op al je vragen, bezorgdheden en mogelijke problemen die je zou ondervinden
  • Spaar automatisch loyalty tokens bij elke aankoop en ruil ze later in voor toegang tot exclusieve bottelingen
  • Klanten belonen ons met een 9,6 op 10 op basis van meer dan 680 reviews op Kiyoh, en met een 4,9 op 5 op basis van meer dan 450 reviews op Trustpilot
  • Drankenshop Broekmans draagt al jaren het officiële Becom Trustmark en won de afgelopen jaren al meerdere e-commerce awards voor onder meer hun logistiek en betalingsafhandeling
Tempo D'Angelus 2022 Demi (37,5cl)
€ 13,99 incl. BTW