Cotopaxi 14y Small Batch 50cl


Cotopaxi | Rum | Ecuador | 50cl | 60%

LAATSTE STUKS
Cotopaxi 14y Small Batch 50cl
Bezig met laden...
 
De exacte uitvoering, nummers en datums (lot, vat, batch, fles, …) die op deze foto's getoond worden kunnen verschillen van het geleverde product. Moodshots kunnen ontworpen zijn met behulp van AI. Meer informatie
€ 79,99 incl. BTW
Prijs per L: € 159,98 incl. BTW
Uitsluitend op bestelling
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Vanaf €60 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes

79 Broekmans Tokens te verdienen

Bij aankoop van dit artikel via een ingelogd account spaar je 79 loyalty token(s) die later ingezet kunnen worden om onze meest exclusieve producten te verkrijgen.
Voorwaarden voor deelname aan het loyaltyprogramma

Ons koopadvies voor Cotopaxi 14y Small Batch 50cl

De Cotopaxi 14y Small Batch 50cl is een goede keuze voor liefhebbers die houden van de betere rum. Deze rum komt uit Ecuador en werd gebotteld op 60%.

Proefnotities

Er zijn geen specifieke aroma- of smaaknotities meegegeven voor Cotopaxi 14y Small Batch. Wat wel duidelijk is: met 60% alcohol is dit een krachtige rum die om rustig proeven vraagt.

De leeftijd van 14 jaar wijst op een gerijpte stijl, maar zonder concrete proefnotities worden er geen specifieke geuren, smaken of afdronk vermeld.
  • Geleverd vanaf €5,99 Vanaf €150 gratis levering
  • Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden
  • 35 jaar passie en ervaring
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Uitsluitend levering in België mogelijk via deze pagina. In welke landen leveren jullie nog?
  • Winnaar Becom Logistic Champion Award 2024
  • Winnaar Becom Payment Hero Award 2025
  • Winnaar Retailer of the Year - Webshop Award 2026 - 2027 (Eten & Drinken)
  • 97% tevreden klanten
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes:
    • Logo Mastercard
    • Logo VISA
    • Logo Bancontact
    • Logo iDeal
    • Logo Apple Pay
    • Logo Google Pay
    • Logo Amex

Productinfo over Cotopaxi 14y Small Batch 50cl

Cotopaxi 14y Small Batch is een Ecuadoriaanse rum met een opvallend serieuze presentatie: 14 jaar oud, gebotteld in kleine oplage en op een stevige 60% alcohol. Dat maakt dit geen alledaagse rum, maar eerder een release voor wie graag een krachtige en rijpere stijl ontdekt.

De combinatie van leeftijd, small batch-karakter en hoge sterkte geeft deze Cotopaxi een duidelijke plaats binnen het rumaanbod van Drankenshop Broekmans. Hij voelt eerder als een geconcentreerde selectie dan als een brede standaardbotteling, zeker nu het om de laatste flessen gaat.

Voor wie Ecuador als rumland wil verkennen via een botteling met leeftijd en kracht, is dit een interessante fles om rustig aandacht aan te geven.

Er zijn geen specifieke aroma- of smaaknotities meegegeven voor Cotopaxi 14y Small Batch. Wat wel duidelijk is: met 60% alcohol is dit een krachtige rum die om rustig proeven vraagt.

De leeftijd van 14 jaar wijst op een gerijpte stijl, maar zonder concrete proefnotities worden er geen specifieke geuren, smaken of afdronk vermeld.

Specificaties van Cotopaxi 14y Small Batch 50cl

Hoewel wij veel zorg dragen aan deze informatie, kan het gebeuren dat de foto’s of productspecificaties voor sommige producten met hoge rotatie intussen achterhaald zijn en je een nieuwere/andere release van hetzelfde product ontvangt.

Ben je heel specifiek op zoek naar de/het getoonde visuele uitvoering, vatnummer, botteldatum, distillatiedatum, ... om je collectie mee aan te vullen, dan raden we je aan om altijd eerst even per e-mail contact op te nemen met service@broekmans.be

Merk COTOPAXI
Bottelaar
Botteling
Inhoud 50cl
Alcohol percentage 60%
Streek Onbekend
Land Ecuador
Leeftijd 14j.
No Age Statement
Multi-Vintage
Distillatiedatum Onbekend
Botteldatum Onbekend
Vat sterkte
Single cask
Vatnummer Onbekend
Aantal flessen in botteling 0
Nectar exclusive
Cadeauverpakking
Collector item
Allergenen Geen specifieke allergeen informatie voor dit product
Solera System
Tags Veel interesse, Laatste flessen
Toon meer specificaties

Over COTOPAXI

Cotopaxi is een Ecuadoraans rummerk dat zijn naam ontleent aan de Cotopaxi-vulkaan, een van de meest opvallende natuurlijke herkenningspunten van het land. De rum wordt geproduceerd in Ecuador, een land met een relatief kleine, maar groeiende reputatie op het gebied van rumproductie. Cotopaxi is ontwikkeld met lokale suikerriet als basis, aangezien Ecuador bekend staat om de kwaliteit van zijn suikerriet dankzij het vruchtbare, vulkanische landschap. De distillatie vindt doorgaans plaats volgens traditionele methoden, waarbij vakmanschap een grote rol speelt. Cotopaxi biedt een assortiment dat veelal witte, gouden en gerijpte rum omvat, elk met een eigen karakter en bedoeld om zowel puur als in mixdranken te worden genoten. Hoewel de internationale bekendheid van Cotopaxi nog beperkt is in vergelijking met rummerken uit klassieke rumlanden als Cuba of Jamaica, weten liefhebbers de rum steeds beter te waarderen door de toegankelijke en soepele stijl. De naam en branding van Cotopaxi zijn sterk verbonden aan de Ecuadoraanse cultuur en het natuurlijke erfgoed van de regio, wat terugkomt in het etiket en de presentatie van de flessen. Door de focus op lokale grondstoffen en traditionele productie biedt Cotopaxi een interessante kennismaking met rum uit Zuid-Amerika.

Meer producten van dit merk


Tastingnotes van onze klanten

Voor dit producten werden nog geen waarderingen ingegeven

Hulp nodig?

Bekijk zeker de vaakgestelde vragen in onze klantenservice. Of neem contact op met onze klantenservice.

Veelgestelde vragen

Wat voor soort rum is Cotopaxi 14y Small Batch 50cl?

Cotopaxi 14y Small Batch 50cl is een onbekend rum.

Is Cotopaxi 14y Small Batch 50cl een no age statement rum (NAS)?

Nee, Cotopaxi 14y Small Batch 50cl is geen no age statement (NAS) rum.  Het label vermeldt expliciet een leeftijd en die leeftijd vertegenwoordigt de jongste rum die in de fles (of in de blend) terug te vinden is.

Is Cotopaxi 14y Small Batch 50cl een single cask rum?

Nee, Cotopaxi 14y Small Batch 50cl is geen single cask rum.

Is Cotopaxi 14y Small Batch 50cl een rum op vatsterkte?

Nee, Cotopaxi 14y Small Batch 50cl is geen rum op vatsterkte.

Is Cotopaxi 14y Small Batch 50cl geschikt om als cadeau te geven?

Hoewel deze Cotopaxi 14y Small Batch 50cl geen expliciete geschenkverpakking is of heeft, kan het zeker en vast een uitstekend cadeau zijn.  Giftpacks worden meestal als veilige keuze genomen om cadeau te geven omdat merken vaak de meest toegankelijke of hun populairste rum combineren met een leuk accessoire in een mooie geschenkverpakking.  Maar als jij een cadeau zoekt voor een ervaren rum-drinker zit die misschien niet meer te wachten op het zoveelste glas en dan is deze Cotopaxi 14y Small Batch 50cl misschien zelfs nog een betere keuze dan zo'n giftpack.

Drink je Cotopaxi 14y Small Batch 50cl puur of met ijs?

Of je deze Cotopaxi 14y Small Batch 50cl rum het beste met of zonder ijs drinkt is een persoonlijke keuze.  Wij hebben er altijd voor gekozen om geen standpunt in te nemen wat betreft het toevoegen van water of ijs aan rum.  Er zijn zeker en vast goede redenen te bedenken om een beetje water toe te voegen aan je rum, maar of dat voor jou een meerwaarde betekent of afbreuk doet aan je plezier moet je vooral zelf ontdekken.

Heeft Cotopaxi 14y Small Batch 50cl een hoog alcoholpercentage?

Rum van meer dan 52% is eerder zeldzaam.  Vaak is zo'n hoog alcoholpercentage te danken aan het feit dat het een cask strength rum betreft (een rum op vatsterkte): de rum wordt in dat geval niet aangelengd voor het bottelen waardoor deze aan een hoger alcoholpercentage in de fles gaat.  Rum met een hoog alcoholpercentage heeft vaak baat bij enkele druppels water om de aroma's vrij te maken en de alcohol minder overheersend te maken in het glas, en is op zich ook nog prima toepasbaar in stevigere cocktails.

Is Cotopaxi 14y Small Batch 50cl een onafhankelijke botteling?

Cotopaxi 14y Small Batch 50cl is een rum van het merk Cotopaxi dat gebotteld werd door de onafhankelijke bottelaar .  Dat maakt deze fles een onafhankelijke botteling.

Is Cotopaxi 14y Small Batch 50cl een solera rum?

Nee, Cotopaxi 14y Small Batch 50cl wordt niet geproduceerd volgens het solera systeem.

Is Cotopaxi 14y Small Batch 50cl geschikt om een Dark 'n Stormy cocktail te maken?

De "Dark 'n Stormy" cocktail is een beschermd handelsmerk van Gosling Brothers Ltd.  Volgens de officiële regels mag een cocktail daarom enkel Dark 'N Stormy (met één apostrof) genoemd worden als deze gemaakt wordt met Gosling's Rum en gemberbier. 

Omdat Gosling enkel de naam met enkel apostrof heeft geregistreerd, wordt dezelfde cocktail elders ook beschreven als een Dark 'n' Stormy (met dubbel apostrof) of als een Safe Harbor in een poging om onder de trademark en licensing problemen uit te geraken.

Als je niet wakker ligt van de officiële benaming en een cocktail wil maken die gebaseerd is op het recept van de officiële Dark 'n Stormy, dan is deze Cotopaxi 14y Small Batch 50cl zeker een goede keuze.  Om een officiële, correcte Dark 'n Stormy te maken heb je echter de Gosling's Black Seal rum nodig.

Is Cotopaxi 14y Small Batch 50cl vegan?

Volgens de gegevens waarover wij momenteel beschikken, kunnen we niet met zekerheid stellen dat dit product vegan is en wordt deze claim niet expliciet door het merk gemaakt.

Is Cotopaxi 14y Small Batch 50cl een biologische rum?

Op basis van de gegevens waarover wij beschikken kunnen we besluiten dat deze Cotopaxi 14y Small Batch 50cl rum van Cotopaxi geen biologisch product is.

Waar kan ik Cotopaxi 14y Small Batch 50cl kopen?

Er zijn verschillende plekken in België en Nederland waar je deze rum kan bestellen, maar er zijn een aantal specifieke redenen waarom Drankenshop Broekmans de beste plek is om deze Cotopaxi 14y Small Batch 50cl en tal van andere Cotopaxi rum te bestellen:

  • Eerlijke en correcte prijzen
  • Op en top Belgisch familiebedrijf, onder leiding van Jan Broekmans en sinds het begin gevestigd in het Limburgse Zolder
  • Meer dan 35 jaar ervaring in onze fysieke winkel in Zolder
  • Meer dan 8500 referenties op voorraad en meteen leverbaar: voor 10u besteld is dezelfde dag nog verzonden!
  • Breukvrije verzending dankzij eigen ontwikkelde verpakking
  • Geen rotzooi of plastic bij levering: al onze verpakking en opvulling kan gewoon in de papierbak
  • Gratis verzending vanaf 150 euro
  • Klantendienst vlot bereikbaar via mail om te helpen met en te antwoorden op al je vragen, bezorgdheden en mogelijke problemen die je zou ondervinden
  • Spaar automatisch loyalty tokens bij elke aankoop en ruil ze later in voor toegang tot exclusieve bottelingen
  • Klanten belonen ons met een 9,6 op 10 op basis van meer dan 680 reviews op Kiyoh, en met een 4,9 op 5 op basis van meer dan 450 reviews op Trustpilot
  • Drankenshop Broekmans draagt al jaren het officiële Becom Trustmark en won de afgelopen jaren al meerdere e-commerce awards voor onder meer hun logistiek en betalingsafhandeling
Cotopaxi 14y Small Batch 50cl
€ 79,99 incl. BTW
Drankenshop Broekmans NV
Wij merkten op dat u surft vanaf een andere locatie dan BE.
Nous avons remarqué que vous naviguez depuis un autre emplacement que BE.
We noticed that you are browsing from a different location than BE.

Kies een van volgende aub:
Veuillez choisir l'une des options suivantes :
Please choose one of the following:

Drankenshop Broekmans BE Drankenshop Broekmans NL