Warre's 1985 Cellar Release


Warre's | Porto | Rode vintage | Niet Vermeld | 75cl | 20%

Warre's 1985 Cellar Release
Bezig met laden...
 
De exacte uitvoering, nummers en datums (lot, vat, batch, fles, …) die op deze foto's getoond worden kunnen verschillen van het geleverde product. Moodshots kunnen ontworpen zijn met behulp van AI. Meer informatie
€ 285 incl. BTW
Prijs per L: € 380 incl. BTW
Online: meteen leverbaar
Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden!
Onze winkel in Zolder: momenteel verkrijgbaar
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Gratis thuis geleverd
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes

327 Broekmans Tokens te verdienen

Bij aankoop van dit artikel via een ingelogd account spaar je 327 loyalty token(s) die later ingezet kunnen worden om onze meest exclusieve producten te verkrijgen.
Voorwaarden voor deelname aan het loyaltyprogramma

Ons koopadvies voor Warre's 1985 Cellar Release

De Warre's 1985 Cellar Release is de perfecte keuze voor liefhebbers die houden van een exclusieve rode vintage porto. Deze porto komt uit NIET VERMELD en werd gebotteld op 20%. De prijs van deze rode vintage porto ligt wel wat hoger, maar de smaak en kwaliteit maken dit meer dan waard.

Proefnotities

In de geur komt deze Vintage Port expressief en floraal over, met rijp rood fruit, munt en een subtiele kruidigheid. De smaak is zacht en zijdeachtig, gedragen door droge, elegante tannines.

De afdronk blijft lang aanwezig, verfijnd en licht kruidig, zonder zijn ingetogen elegantie te verliezen.
  • Gratis thuis geleverd
  • Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden
  • 35 jaar passie en ervaring
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Uitsluitend levering in België mogelijk via deze pagina. In welke landen leveren jullie nog?
  • Winnaar Becom Logistic Champion Award 2024
  • Winnaar Becom Payment Hero Award 2025
  • Winnaar Retailer of the Year - Webshop Award 2026 - 2027 (Eten & Drinken)
  • 97% tevreden klanten
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes:
    • Logo Mastercard
    • Logo VISA
    • Logo Bancontact
    • Logo iDeal
    • Logo Apple Pay
    • Logo Google Pay
    • Logo Amex

Productinfo over Warre's 1985 Cellar Release

Warre's 1985 Cellar Release is een Vintage Port met een bijzonder rustig traject achter de rug. De wijn komt van Quinta da Cavadinha en Quinta do Retiro en draagt duidelijk de elegante, verfijnde stijl die in de aangeleverde informatie aan Warre's wordt gekoppeld.

Na de traditionele vinificatie in stenen lagares kreeg deze Port eerst twee jaar vatrijping, waarna hij meer dan veertig jaar in de familiekelders bleef rusten. Dat lange kelderverblijf maakt deze Cellar Release vooral interessant voor wie een Vintage Port zoekt die niet alleen uit een groot oogstjaar komt, maar ook rechtstreeks als zorgvuldig bewaarde kelderuitgave wordt gepresenteerd.

Bij Drankenshop Broekmans bekijken we zo'n botteling vooral als een combinatie van herkomst, geduld en zorg. Elke fles uit deze beperkte oplage van 1.000 exemplaren werd gecontroleerd, herkurkt en met zwarte was verzegeld, zodat het authentieke karakter van deze release bewaard blijft.

In de geur komt deze Vintage Port expressief en floraal over, met rijp rood fruit, munt en een subtiele kruidigheid. De smaak is zacht en zijdeachtig, gedragen door droge, elegante tannines.

De afdronk blijft lang aanwezig, verfijnd en licht kruidig, zonder zijn ingetogen elegantie te verliezen.

Specificaties van Warre's 1985 Cellar Release

Hoewel wij veel zorg dragen aan deze informatie, kan het gebeuren dat de foto’s of productspecificaties voor sommige producten met hoge rotatie intussen achterhaald zijn en je een nieuwere/andere release van hetzelfde product ontvangt.

Ben je heel specifiek op zoek naar de/het getoonde visuele uitvoering, vatnummer, botteldatum, distillatiedatum, ... om je collectie mee aan te vullen, dan raden we je aan om altijd eerst even per e-mail contact op te nemen met service@broekmans.be

Merk WARRE'S
Bottelaar
Botteling
Inhoud 75cl
Alcohol percentage 20%
Soort Rode Vintage
Streek Onbekend
Land NIET VERMELD
Leeftijd Onbekend
No Age Statement
Multi-Vintage
Distillatiedatum Onbekend
Botteldatum Onbekend
Vat sterkte
Single cask
Vatnummer Onbekend
Aantal flessen in botteling 0
Nectar exclusive
Cadeauverpakking
Collector item
Allergenen Geen specifieke allergeen informatie voor dit product
Tags In voorraad
Smaaktonen rood fruit, munt, specerijen
Toon meer specificaties

Over WARRE'S

Warre & Co werd opgericht in 1670 en is het oudste portohuis ter wereld. William Warre gaf zijn naam in 1729 aan het bedrijf en de familie Warre zou meer dan 200 jaar lang actief zijn in de portowereld. In 1863 trok Andrew James Symington, overgrootvader van de huidige directeur van Warre, naar Portugal en werd in 1905 geassocieerd met Warre. Vanaf 1912 keerde de familie Warre terug naar Londen om van daaruit de verkoop te beheren, terwijl de familie Symington in Portugal bleef en zich over de productie ontfermde. Symington Family wines is tot op heden het moederbedrijf van Warre. De wijnen van Warre komen van drie grote landgoederen: Quinta da Cavadinha (46 hectare), Quinta do Retiro Antigo (40 ha) en Quinta da Telhada (35 ha).

Meer producten van dit merk


Tastingnotes van onze klanten

Voor dit producten werden nog geen waarderingen ingegeven

Hulp nodig?

Bekijk zeker de vaakgestelde vragen in onze klantenservice. Of neem contact op met onze klantenservice.

Aanbevolen combinaties

Warre's 1985 Cellar Release
€ 286,75
+ 327
Warre's 1985 Cellar Release
€ 286,75
+ 327
Warre's 1985 Cellar Release
€ 288,49
+ 327
Warre's 1985 Cellar Release
€ 289,99
+ 327
Warre's 1985 Cellar Release
€ 291,99
+ 327
Warre's 1985 Cellar Release
Drankenshopper Kaartspel
Drankenshopper Kaartspel
Normaal €299,99
€ 294,99
+ 357

Veelgestelde vragen

Is Warre's 1985 Cellar Release geschikt om als cadeau te geven?

Hoewel deze Warre's 1985 Cellar Release geen expliciete geschenkverpakking is of heeft, kan het zeker en vast een uitstekend cadeau zijn.  Giftpacks worden meestal als veilige keuze genomen om cadeau te geven omdat merken vaak de meest toegankelijke of hun populairste porto combineren met een leuk accessoire in een mooie geschenkverpakking.  Maar als jij een cadeau zoekt voor een ervaren porto-drinker zit die misschien niet meer te wachten op het zoveelste glas en dan is deze Warre's 1985 Cellar Release misschien zelfs nog een betere keuze dan zo'n giftpack.

Is Warre's 1985 Cellar Release vegan?

Volgens de gegevens waarover wij momenteel beschikken, kunnen we niet met zekerheid stellen dat dit product vegan is en wordt deze claim niet expliciet door het merk gemaakt.

Is Warre's 1985 Cellar Release een biologische porto?

Op basis van de gegevens waarover wij beschikken kunnen we besluiten dat deze Warre's 1985 Cellar Release porto van Warre's geen biologisch product is.

Waar kan ik Warre's 1985 Cellar Release kopen?

Er zijn verschillende plekken in België en Nederland waar je deze porto kan bestellen, maar er zijn een aantal specifieke redenen waarom Drankenshop Broekmans de beste plek is om deze Warre's 1985 Cellar Release en tal van andere Warre's porto te bestellen:

  • Eerlijke en correcte prijzen
  • Op en top Belgisch familiebedrijf, onder leiding van Jan Broekmans en sinds het begin gevestigd in het Limburgse Zolder
  • Meer dan 35 jaar ervaring in onze fysieke winkel in Zolder
  • Meer dan 8500 referenties op voorraad en meteen leverbaar: voor 10u besteld is dezelfde dag nog verzonden!
  • Breukvrije verzending dankzij eigen ontwikkelde verpakking
  • Geen rotzooi of plastic bij levering: al onze verpakking en opvulling kan gewoon in de papierbak
  • Gratis verzending vanaf 150 euro
  • Klantendienst vlot bereikbaar via mail om te helpen met en te antwoorden op al je vragen, bezorgdheden en mogelijke problemen die je zou ondervinden
  • Spaar automatisch loyalty tokens bij elke aankoop en ruil ze later in voor toegang tot exclusieve bottelingen
  • Klanten belonen ons met een 9,6 op 10 op basis van meer dan 680 reviews op Kiyoh, en met een 4,9 op 5 op basis van meer dan 450 reviews op Trustpilot
  • Drankenshop Broekmans draagt al jaren het officiële Becom Trustmark en won de afgelopen jaren al meerdere e-commerce awards voor onder meer hun logistiek en betalingsafhandeling
Warre's 1985 Cellar Release
€ 285 incl. BTW
Drankenshop Broekmans NV
Wij merkten op dat u surft vanaf een andere locatie dan BE.
Nous avons remarqué que vous naviguez depuis un autre emplacement que BE.
We noticed that you are browsing from a different location than BE.

Kies een van volgende aub:
Veuillez choisir l'une des options suivantes :
Please choose one of the following:

Drankenshop Broekmans BE Drankenshop Broekmans NL