Chateau Poujeaux 2020


Ch poujeaux | Wijn | Frankrijk | 75cl | 13,5%

Geen afbeelding beschikbaar
De exacte uitvoering, nummers en datums (lot, vat, batch, fles, …) die op deze foto's getoond worden kunnen verschillen van het geleverde product. Moodshots kunnen ontworpen zijn met behulp van AI. Meer informatie
€ 30,99 incl. BTW
Prijs per L: € 41,32 incl. BTW
Online: meteen leverbaar
Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden!
Onze winkel in Zolder: op bestelling
Bel ons voor huidige beschikbaarheid.
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Vanaf €60 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes

30 Broekmans Tokens te verdienen

Bij aankoop van dit artikel via een ingelogd account spaar je 30 loyalty token(s) die later ingezet kunnen worden om onze meest exclusieve producten te verkrijgen.
Voorwaarden voor deelname aan het loyaltyprogramma

Proefnotities

Diep granaatrood van kleur, met violette schakeringen. De geur opent met viooltjes, cassis, donkere kers, zwarte bes en braam, gevolgd door vuursteen, grafiet, ceder en tabak. Naarmate de wijn lucht krijgt, komen ook cacao, leer, munt, zoethout en een toets sigarenkistje naar voren.

In de mond is Château Poujeaux 2020 droog, middelvol tot vol, met een kern van donker fruit en duidelijke maar rijpe tannines. Frisheid en minerale accenten houden de wijn strak, terwijl kruidigheid en subtiele houttonen voor diepte zorgen. De afdronk is aanhoudend en gestructureerd.
  • Geleverd vanaf €9,99
  • Vanaf €60 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden
  • 35 jaar passie en ervaring
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Uitsluitend levering in België mogelijk via deze pagina. In welke landen leveren jullie nog?
  • Winnaar Becom Logistic Champion Award 2024
  • Winnaar Becom Payment Hero Award 2025
  • Winnaar Retailer of the Year - Webshop Award 2026 - 2027 (Eten & Drinken)
  • 97% tevreden klanten
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes:
    • Logo Mastercard
    • Logo VISA
    • Logo Bancontact
    • Logo iDeal
    • Logo Apple Pay
    • Logo Google Pay
    • Logo Amex

Productinfo over Chateau Poujeaux 2020

Château Poujeaux 2020 is een klassieke rode Bordeaux uit Moulis-en-Médoc, afkomstig van de grand vin van het château. De blend steunt op cabernet sauvignon, aangevuld met merlot en een kleiner aandeel petit verdot. Dat geeft deze jaargang zijn serieuze Médoc-lijn: donker fruit, structuur en een duidelijke tannineruggengraat, zonder dat de wijn zijn finesse verliest.

De jaargang 2020 kende een uitgesproken groeiseizoen. Na een natte herfst en een zachte, vochtige start volgde een hete, droge zomer met vroege rijping. De oogst liep van 17 september tot 2 oktober en leverde geconcentreerde merlot op, terwijl cabernet sauvignon en petit verdot extra tannine en aromatische diepte brachten.

In de kelder werd perceel per perceel gewerkt. De druiven vergistten als hele bessen in temperatuurgecontroleerde kuipen van roestvrij staal, hout en beton, gevolgd door 12 maanden rijping op barriques, waarvan een derde nieuw hout. Dat hout is aanwezig in de stijl van de wijn, maar vooral als ondersteuning van ceder, cacao, lichte toast en structuur.

Binnen het Bordeaux-aanbod van Drankenshop Broekmans is dit een wijn voor wie graag de meer gestructureerde kant van de linkeroever ontdekt. Jong gedronken verdient hij lucht, zeker als de tannines nog wat strak aanvoelen. Tegelijk heeft deze jaargang volgens de beschikbare beoordelingen en drinkvensters duidelijk potentieel om verder te rijpen. Van deze wijn zijn nog slechts de laatste flessen beschikbaar.

Diep granaatrood van kleur, met violette schakeringen. De geur opent met viooltjes, cassis, donkere kers, zwarte bes en braam, gevolgd door vuursteen, grafiet, ceder en tabak. Naarmate de wijn lucht krijgt, komen ook cacao, leer, munt, zoethout en een toets sigarenkistje naar voren.

In de mond is Château Poujeaux 2020 droog, middelvol tot vol, met een kern van donker fruit en duidelijke maar rijpe tannines. Frisheid en minerale accenten houden de wijn strak, terwijl kruidigheid en subtiele houttonen voor diepte zorgen. De afdronk is aanhoudend en gestructureerd.

Specificaties van Chateau Poujeaux 2020

Hoewel wij veel zorg dragen aan deze informatie, kan het gebeuren dat de foto’s of productspecificaties voor sommige producten met hoge rotatie intussen achterhaald zijn en je een nieuwere/andere release van hetzelfde product ontvangt.

Ben je heel specifiek op zoek naar de/het getoonde visuele uitvoering, vatnummer, botteldatum, distillatiedatum, ... om je collectie mee aan te vullen, dan raden we je aan om altijd eerst even per e-mail contact op te nemen met service@broekmans.be

Merk CH POUJEAUX
Bottelaar
Botteling
Inhoud 75cl
Alcohol percentage 13,5%
Streek Moulis-en-Médoc
Land Frankrijk
Leeftijd Onbekend
No Age Statement
Multi-Vintage
Distillatiedatum Onbekend
Botteldatum Onbekend
Vat sterkte
Single cask
Vatnummer Onbekend
Aantal flessen in botteling 0
Nectar exclusive
Cadeauverpakking
Collector item
Allergenen Geen specifieke allergeen informatie voor dit product
Tags In voorraad
Smaaktonen viooltjes, cassis, donkere kers, zwarte bes, braam, donker fruit, vuursteen, grafiet, ceder, tabak, sigarenkistje, cacao, leer, munt, zoethout, espresso, toast, aardse tonen
Toon meer specificaties

Over CH POUJEAUX

Château Poujeaux is een wijnhuis gelegen in de appellatie Moulis-en-Médoc, in de befaamde Bordeaux-streek in Frankrijk. Het domein kent een geschiedenis die teruggaat tot de 16e eeuw, waarbij de wijngaarden al generaties lang in gebruik zijn voor de productie van Bordeaux-wijnen. De wijngaarden van Château Poujeaux beslaan grofweg 68 hectare en liggen op de typische kiezelrijke gronden van de regio, wat bijdraagt aan het karakteristieke profiel van hun wijnen. Het wijnhuis staat voornamelijk bekend vanwege zijn rode wijnen, die typisch zijn samengesteld uit Merlot, Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc en Petit Verdot. Dankzij de zorgvuldige vinificatie en rijping, vaak op Franse eikenhouten vaten, weten zij wijnen te maken met een kenmerkende balans tussen kracht, elegantie en rijpe tannines. Château Poujeaux is door de jaren heen regelmatig erkend als Cru Bourgeois en geniet een solide reputatie onder liefhebbers van klassieke Bordeaux. Met een focus op kwaliteit, traditie en terroir biedt het wijnhuis wijnen die toegankelijk zijn zowel jong als na enkele jaren rijping.

Meer producten van dit merk


Tastingnotes van onze klanten

Voor dit producten werden nog geen waarderingen ingegeven

Hulp nodig?

Bekijk zeker de vaakgestelde vragen in onze klantenservice. Of neem contact op met onze klantenservice.

Aanbevolen combinaties

Chateau Poujeaux 2020
€ 74,08
+ 73
Chateau Poujeaux 2020
€ 103,27
+ 112
Chateau Poujeaux 2020
€ 95,44
+ 36

Veelgestelde vragen

Is Chateau Poujeaux 2020 geschikt om als cadeau te geven?

Hoewel deze Chateau Poujeaux 2020 geen expliciete geschenkverpakking is of heeft, kan het zeker en vast een uitstekend cadeau zijn.  Giftpacks worden meestal als veilige keuze genomen om cadeau te geven omdat merken vaak de meest toegankelijke of hun populairste wijn combineren met een leuk accessoire in een mooie geschenkverpakking.  Maar als jij een cadeau zoekt voor een ervaren wijn-drinker zit die misschien niet meer te wachten op het zoveelste glas en dan is deze Chateau Poujeaux 2020 misschien zelfs nog een betere keuze dan zo'n giftpack.

Is Chateau Poujeaux 2020 vegan?

Volgens de gegevens waarover wij momenteel beschikken, kunnen we niet met zekerheid stellen dat dit product vegan is en wordt deze claim niet expliciet door het merk gemaakt.

Is Chateau Poujeaux 2020 een biologische wijn?

Op basis van de gegevens waarover wij beschikken kunnen we besluiten dat deze Chateau Poujeaux 2020 wijn van Ch Poujeaux geen biologisch product is.

Waar kan ik Chateau Poujeaux 2020 kopen?

Er zijn verschillende plekken in België en Nederland waar je deze wijn kan bestellen, maar er zijn een aantal specifieke redenen waarom Drankenshop Broekmans de beste plek is om deze Chateau Poujeaux 2020 en tal van andere Ch Poujeaux wijn te bestellen:

  • Eerlijke en correcte prijzen
  • Op en top Belgisch familiebedrijf, onder leiding van Jan Broekmans en sinds het begin gevestigd in het Limburgse Zolder
  • Meer dan 35 jaar ervaring in onze fysieke winkel in Zolder
  • Meer dan 8500 referenties op voorraad en meteen leverbaar: voor 10u besteld is dezelfde dag nog verzonden!
  • Breukvrije verzending dankzij eigen ontwikkelde verpakking
  • Geen rotzooi of plastic bij levering: al onze verpakking en opvulling kan gewoon in de papierbak
  • Gratis verzending vanaf 150 euro
  • Klantendienst vlot bereikbaar via mail om te helpen met en te antwoorden op al je vragen, bezorgdheden en mogelijke problemen die je zou ondervinden
  • Spaar automatisch loyalty tokens bij elke aankoop en ruil ze later in voor toegang tot exclusieve bottelingen
  • Klanten belonen ons met een 9,6 op 10 op basis van meer dan 680 reviews op Kiyoh, en met een 4,9 op 5 op basis van meer dan 450 reviews op Trustpilot
  • Drankenshop Broekmans draagt al jaren het officiële Becom Trustmark en won de afgelopen jaren al meerdere e-commerce awards voor onder meer hun logistiek en betalingsafhandeling
Chateau Poujeaux 2020
€ 30,99 incl. BTW
Drankenshop Broekmans NV
Wij merkten op dat u surft vanaf een andere locatie dan BE.
Nous avons remarqué que vous naviguez depuis un autre emplacement que BE.
We noticed that you are browsing from a different location than BE.

Kies een van volgende aub:
Veuillez choisir l'une des options suivantes :
Please choose one of the following:

Drankenshop Broekmans BE Drankenshop Broekmans NL