Chateau Vrai Canon Bouche 2020


Ch vrai canon bouche | Wijn | Frankrijk | 75cl | 14%

Chateau Vrai Canon Bouche 2020
Bezig met laden...
 
De exacte uitvoering, nummers en datums (lot, vat, batch, fles, …) die op deze foto's getoond worden kunnen verschillen van het geleverde product. Moodshots kunnen ontworpen zijn met behulp van AI. Meer informatie
€ 21,99 incl. BTW
Prijs per L: € 29,32 incl. BTW
Online: meteen leverbaar
Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden!
Onze winkel in Zolder: momenteel verkrijgbaar
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Vanaf €60 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes

21 Broekmans Tokens te verdienen

Bij aankoop van dit artikel via een ingelogd account spaar je 21 loyalty token(s) die later ingezet kunnen worden om onze meest exclusieve producten te verkrijgen.
Voorwaarden voor deelname aan het loyaltyprogramma

Proefnotities

Donker van kleur en duidelijk Bordeaux in stijl, met aroma's van zwarte kers, cassis, rijpe rode bessen, bosaardbei en griottes. Daarachter komen minerale tonen, lichte rokerigheid en specerijen naar voren, met in sommige proefnotities een hint van pimentbes.

In de mond start de wijn soepel en fruitgedreven. Het rijpe rode fruit blijft sappig, terwijl korrelige tannines, kruidige accenten en een minerale ondertoon voor structuur zorgen. De afdronk blijft samenhangend, fris en sapide.
  • Geleverd vanaf €9,99
  • Vanaf €60 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden
  • 35 jaar passie en ervaring
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Uitsluitend levering in België mogelijk via deze pagina. In welke landen leveren jullie nog?
  • Winnaar Becom Logistic Champion Award 2024
  • Winnaar Becom Payment Hero Award 2025
  • Winnaar Retailer of the Year - Webshop Award 2026 - 2027 (Eten & Drinken)
  • 97% tevreden klanten
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes:
    • Logo Mastercard
    • Logo VISA
    • Logo Bancontact
    • Logo iDeal
    • Logo Apple Pay
    • Logo Google Pay
    • Logo Amex

Productinfo over Chateau Vrai Canon Bouche 2020

Chateau Vrai Canon Bouche 2020 is een rode Bordeaux uit Fronsac met een duidelijke rechteroever-signatuur: merlot en cabernet franc, afkomstig van een domein op de tertre van Canon. De ligging op een kalksteenplateau met gedecarboniseerde klei geeft deze wijn zijn Fronsac-identiteit, met rijp fruit dat niet losstaat van frisheid en minerale spanning.

Wat deze jaargang interessant maakt, is de combinatie van zorgvuldige vinificatie en een vrij klassieke opvoeding. De druiven worden met de hand geoogst, geselecteerd en zacht vergist met inheemse gisten. Daarna rijpt de wijn 12 maanden op barriques, deels nieuw en deels één keer gebruikt. Dat geeft structuur en diepte zonder dat het verhaal van het fruit verloren gaat.

Binnen het Bordeaux-aanbod van Drankenshop Broekmans is dit zo'n fles die mooi laat zien waarom Fronsac voor liefhebbers van karaktervolle rechteroeverwijnen zo boeiend kan zijn. De 2020-jaargang werd bovendien positief onthaald, met onder meer aandacht voor zijn rijp fruit, soepele mondgevoel en frisse, sapide indruk. Aangezien het om de laatste flessen gaat, is dit vooral een wijn voor wie graag nog een goed ontwikkelde jaargang uit deze appellatie meeneemt.

Donker van kleur en duidelijk Bordeaux in stijl, met aroma's van zwarte kers, cassis, rijpe rode bessen, bosaardbei en griottes. Daarachter komen minerale tonen, lichte rokerigheid en specerijen naar voren, met in sommige proefnotities een hint van pimentbes.

In de mond start de wijn soepel en fruitgedreven. Het rijpe rode fruit blijft sappig, terwijl korrelige tannines, kruidige accenten en een minerale ondertoon voor structuur zorgen. De afdronk blijft samenhangend, fris en sapide.

Specificaties van Chateau Vrai Canon Bouche 2020

Hoewel wij veel zorg dragen aan deze informatie, kan het gebeuren dat de foto’s of productspecificaties voor sommige producten met hoge rotatie intussen achterhaald zijn en je een nieuwere/andere release van hetzelfde product ontvangt.

Ben je heel specifiek op zoek naar de/het getoonde visuele uitvoering, vatnummer, botteldatum, distillatiedatum, ... om je collectie mee aan te vullen, dan raden we je aan om altijd eerst even per e-mail contact op te nemen met service@broekmans.be

Merk CH VRAI CANON BOUCHE
Bottelaar
Botteling
Inhoud 75cl
Alcohol percentage 14%
Streek Fronsac
Land Frankrijk
Leeftijd Onbekend
No Age Statement
Multi-Vintage
Distillatiedatum Onbekend
Botteldatum Onbekend
Vat sterkte
Single cask
Vatnummer Onbekend
Aantal flessen in botteling 0
Nectar exclusive
Cadeauverpakking
Collector item
Allergenen Geen specifieke allergeen informatie voor dit product
Tags Veel interesse, In voorraad
Smaaktonen zwarte kers, cassis, rijpe rode bessen, bosaardbei, griotte, rood fruit, donker fruit, mineraliteit, lichte rook, specerijen, pimentbes
Toon meer specificaties

Over CH VRAI CANON BOUCHE

Ch Vrai Canon Bouche is een Franse wijnproducent die afkomstig is uit de Bordeaux-regio, een gebied wereldwijd bekend om zijn rijke wijntraditie. De wijnen van dit huis worden gemaakt binnen de appellatie Canon-Fronsac, een regio aan de rechteroever van de Dordogne waar met name Merlot en Cabernet Franc druiven worden verbouwd. Van oudsher staat Canon-Fronsac bekend om elegante rode wijnen die zich kenmerken door fruitige tonen en een zachte tanninestructuur. Ch Vrai Canon Bouche produceert zijn wijnen doorgaans volgens de klassieke Bordeaux-methode, waarbij druiven met zorg worden geselecteerd en traditioneel worden vergist en gerijpt, veelal op eikenhouten vaten. Hierdoor ontstaan wijnen met een aangename balans tussen fruit, structuur en subtiele houtinvloeden. Het huis behoort tot de producenten die de kenmerkende stijl van Canon-Fronsac op toegankelijke wijze tot uiting brengen, zonder te pretenderen tot de allergrootste namen van de regio te behoren. In het assortiment vind je doorgaans klassieke rode wijnen die goed passen bij liefhebbers van Bordeaux met een familiaire, traditionele inslag.

Meer producten van dit merk


Tastingnotes van onze klanten

Voor dit producten werden nog geen waarderingen ingegeven

Hulp nodig?

Bekijk zeker de vaakgestelde vragen in onze klantenservice. Of neem contact op met onze klantenservice.

Aanbevolen combinaties

Chateau Vrai Canon Bouche 2020
€ 169,13
+ 57
Chateau Vrai Canon Bouche 2020
€ 121,98
+ 70
Chateau Vrai Canon Bouche 2020
€ 593,87
+ 376
Chateau Vrai Canon Bouche 2020
€ 151,98
+ 85
Chateau Vrai Canon Bouche 2020
€ 94,24
+ 95

Veelgestelde vragen

Is Chateau Vrai Canon Bouche 2020 geschikt om als cadeau te geven?

Hoewel deze Chateau Vrai Canon Bouche 2020 geen expliciete geschenkverpakking is of heeft, kan het zeker en vast een uitstekend cadeau zijn.  Giftpacks worden meestal als veilige keuze genomen om cadeau te geven omdat merken vaak de meest toegankelijke of hun populairste wijn combineren met een leuk accessoire in een mooie geschenkverpakking.  Maar als jij een cadeau zoekt voor een ervaren wijn-drinker zit die misschien niet meer te wachten op het zoveelste glas en dan is deze Chateau Vrai Canon Bouche 2020 misschien zelfs nog een betere keuze dan zo'n giftpack.

Is Chateau Vrai Canon Bouche 2020 vegan?

Volgens de gegevens waarover wij momenteel beschikken, kunnen we niet met zekerheid stellen dat dit product vegan is en wordt deze claim niet expliciet door het merk gemaakt.

Is Chateau Vrai Canon Bouche 2020 een biologische wijn?

Op basis van de gegevens waarover wij beschikken kunnen we besluiten dat deze Chateau Vrai Canon Bouche 2020 wijn van Ch Vrai Canon Bouche geen biologisch product is.

Waar kan ik Chateau Vrai Canon Bouche 2020 kopen?

Er zijn verschillende plekken in België en Nederland waar je deze wijn kan bestellen, maar er zijn een aantal specifieke redenen waarom Drankenshop Broekmans de beste plek is om deze Chateau Vrai Canon Bouche 2020 en tal van andere Ch Vrai Canon Bouche wijn te bestellen:

  • Eerlijke en correcte prijzen
  • Op en top Belgisch familiebedrijf, onder leiding van Jan Broekmans en sinds het begin gevestigd in het Limburgse Zolder
  • Meer dan 35 jaar ervaring in onze fysieke winkel in Zolder
  • Meer dan 8500 referenties op voorraad en meteen leverbaar: voor 10u besteld is dezelfde dag nog verzonden!
  • Breukvrije verzending dankzij eigen ontwikkelde verpakking
  • Geen rotzooi of plastic bij levering: al onze verpakking en opvulling kan gewoon in de papierbak
  • Gratis verzending vanaf 150 euro
  • Klantendienst vlot bereikbaar via mail om te helpen met en te antwoorden op al je vragen, bezorgdheden en mogelijke problemen die je zou ondervinden
  • Spaar automatisch loyalty tokens bij elke aankoop en ruil ze later in voor toegang tot exclusieve bottelingen
  • Klanten belonen ons met een 9,6 op 10 op basis van meer dan 680 reviews op Kiyoh, en met een 4,9 op 5 op basis van meer dan 450 reviews op Trustpilot
  • Drankenshop Broekmans draagt al jaren het officiële Becom Trustmark en won de afgelopen jaren al meerdere e-commerce awards voor onder meer hun logistiek en betalingsafhandeling
Chateau Vrai Canon Bouche 2020
€ 21,99 incl. BTW
Drankenshop Broekmans NV
Wij merkten op dat u surft vanaf een andere locatie dan BE.
Nous avons remarqué que vous naviguez depuis un autre emplacement que BE.
We noticed that you are browsing from a different location than BE.

Kies een van volgende aub:
Veuillez choisir l'une des options suivantes :
Please choose one of the following:

Drankenshop Broekmans BE Drankenshop Broekmans NL