Chateau Les Grands Chenes 2019


Ch les grands chenes | Wijn | Frankrijk | 75cl | 14%

Geen afbeelding beschikbaar
De exacte uitvoering, nummers en datums (lot, vat, batch, fles, …) die op deze foto's getoond worden kunnen verschillen van het geleverde product. Moodshots kunnen ontworpen zijn met behulp van AI. Meer informatie
€ 16,99 incl. BTW
Prijs per L: € 22,65 incl. BTW
Online: meteen leverbaar
Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden!
Onze winkel in Zolder: momenteel verkrijgbaar
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Vanaf €60 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes

16 Broekmans Tokens te verdienen

Bij aankoop van dit artikel via een ingelogd account spaar je 16 loyalty token(s) die later ingezet kunnen worden om onze meest exclusieve producten te verkrijgen.
Voorwaarden voor deelname aan het loyaltyprogramma

Proefnotities

In het glas toont Chateau Les Grands Chenes 2019 zich donker van kleur, met aroma's van zwarte bes, donkere kers, pruim, braam en rode bes. Daarachter komen viooltjes, kruiden, grafietachtige mineraliteit en houtgerijpte nuances zoals cederhout, tabak, cacao, chocolade en hazelnoot naar voren.

De smaak is medium tot medium-vol, met rijp donker fruit en een frisse lijn die het geheel spanning geeft. De tannines zijn stevig maar rijp, soms licht korrelig van structuur. In de afdronk blijven kruidige, hartige tonen hangen, samen met zoethout, lavendel, bouquet garni en een vleugje aarde en teer.
  • Geleverd vanaf €9,99
  • Vanaf €60 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden
  • 35 jaar passie en ervaring
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Uitsluitend levering in België mogelijk via deze pagina. In welke landen leveren jullie nog?
  • Winnaar Becom Logistic Champion Award 2024
  • Winnaar Becom Payment Hero Award 2025
  • Winnaar Retailer of the Year - Webshop Award 2026 - 2027 (Eten & Drinken)
  • 97% tevreden klanten
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes:
    • Logo Mastercard
    • Logo VISA
    • Logo Bancontact
    • Logo iDeal
    • Logo Apple Pay
    • Logo Google Pay
    • Logo Amex

Productinfo over Chateau Les Grands Chenes 2019

Chateau Les Grands Chenes 2019 is een rode, droge wijn uit de AOC Médoc, aan de linkeroever van Bordeaux. De wijn komt uit Saint-Christoly-du-Médoc en wordt gemaakt door Château Les Grands Chênes, een domein binnen de wereld van Bernard Magrez. De assemblage van 70% merlot en 30% cabernet sauvignon geeft deze jaargang een duidelijke Médoc-signatuur, maar met een opvallend aandeel merlot dat het donkere fruit ruim baan geeft.

De druiven komen van een wijngaard van 49 hectare met gemiddeld ongeveer 40 jaar oude stokken op Garonne-grind. De vinificatie gebeurde in kleine temperatuurgecontroleerde roestvrijstalen cuves, met een lange maceratie van 28 tot 30 dagen. Daarna rijpte de wijn 14 maanden voordat hij in april 2021 werd gebotteld. Dat verklaart waarom deze 2019 niet alleen op fruit speelt, maar ook structuur, kruidigheid en een zekere ernst meebrengt.

Binnen het Bordeaux-aanbod van Drankenshop Broekmans is dit een mooie keuze voor wie Médoc zoekt met rijp donker fruit, stevige maar rijpe tannines en voldoende frisheid om de wijn levendig te houden. De jaargang kreeg bovendien meerdere positieve beoordelingen, met scores rond de lage negentig punten bij verschillende internationale wijnpublicaties.

Aan tafel past Chateau Les Grands Chenes 2019 goed bij rood vlees, rund, lamsvlees, eend, wild, barbecuegerechten en rijke donkere sauzen. Van deze jaargang zijn nog laatste flessen beschikbaar, wat hem vooral interessant maakt voor wie specifiek de 2019 wil proeven.

In het glas toont Chateau Les Grands Chenes 2019 zich donker van kleur, met aroma's van zwarte bes, donkere kers, pruim, braam en rode bes. Daarachter komen viooltjes, kruiden, grafietachtige mineraliteit en houtgerijpte nuances zoals cederhout, tabak, cacao, chocolade en hazelnoot naar voren.

De smaak is medium tot medium-vol, met rijp donker fruit en een frisse lijn die het geheel spanning geeft. De tannines zijn stevig maar rijp, soms licht korrelig van structuur. In de afdronk blijven kruidige, hartige tonen hangen, samen met zoethout, lavendel, bouquet garni en een vleugje aarde en teer.

Specificaties van Chateau Les Grands Chenes 2019

Hoewel wij veel zorg dragen aan deze informatie, kan het gebeuren dat de foto’s of productspecificaties voor sommige producten met hoge rotatie intussen achterhaald zijn en je een nieuwere/andere release van hetzelfde product ontvangt.

Ben je heel specifiek op zoek naar de/het getoonde visuele uitvoering, vatnummer, botteldatum, distillatiedatum, ... om je collectie mee aan te vullen, dan raden we je aan om altijd eerst even per e-mail contact op te nemen met service@broekmans.be

Merk CH LES GRANDS CHENES
Bottelaar
Botteling
Inhoud 75cl
Alcohol percentage 14%
Streek Médoc
Land Frankrijk
Leeftijd Onbekend
No Age Statement
Multi-Vintage
Distillatiedatum Onbekend
Botteldatum Onbekend
Vat sterkte
Single cask
Vatnummer Onbekend
Aantal flessen in botteling 0
Nectar exclusive
Cadeauverpakking
Collector item
Allergenen Geen specifieke allergeen informatie voor dit product
Tags In voorraad
Smaaktonen zwarte bes, donkere kers, pruim, braam, rode bes, donker fruit, rood fruit, viooltjes, kruiden, grafiet, cederhout, tabak, cacao, chocolade, hazelnoot, zoethout, lavendel, bouquet garni, aarde, teer
Toon meer specificaties

Over CH LES GRANDS CHENES

Ch Les Grands Chenes is een wijnmerk uit de Franse regio Bordeaux, specifiek uit de appellatie Medoc. Het domein staat bekend om zijn wijnen die voornamelijk worden gemaakt van klassieke Bordeaux-druivensoorten zoals Merlot, Cabernet Sauvignon en in mindere mate Cabernet Franc. De wijngaarden van Ch Les Grands Chenes liggen dicht bij de Atlantische Oceaan, wat zorgt voor een gematigd klimaat met ideale omstandigheden voor wijnbouw. Het wijnhuis besteedt veel aandacht aan zowel wijngaardbeheer als vinificatie, wat zich uit in een stijl die typisch is voor de Medoc: stevig, evenwichtig en met een goede bewaarpotentie. Ch Les Grands Chenes wordt vaak erkend vanwege de rijke structuur en de vaak aanwezige tonen van rood fruit en subtiele houtinvloeden, dankzij rijping op eikenhouten vaten. De wijnen van dit huis worden zowel jong als na enkele jaren flesrijping gewaardeerd om hun toegankelijke karakter en goede prijs-kwaliteitverhouding binnen het vaak prestigieuze Bordeaux-segment.

Meer producten van dit merk


Tastingnotes van onze klanten

Voor dit producten werden nog geen waarderingen ingegeven

Hulp nodig?

Bekijk zeker de vaakgestelde vragen in onze klantenservice. Of neem contact op met onze klantenservice.

Aanbevolen combinaties

Chateau Les Grands Chenes 2019
€ 41,98
+ 44
Chateau Les Grands Chenes 2019
€ 102,23
+ 80
Chateau Les Grands Chenes 2019
€ 131,98
+ 73
Chateau Les Grands Chenes 2019
Bols Advocaat Dun
Bols Advocaat Dun
€ 90,13
+ 46

Veelgestelde vragen

Is Chateau Les Grands Chenes 2019 geschikt om als cadeau te geven?

Hoewel deze Chateau Les Grands Chenes 2019 geen expliciete geschenkverpakking is of heeft, kan het zeker en vast een uitstekend cadeau zijn.  Giftpacks worden meestal als veilige keuze genomen om cadeau te geven omdat merken vaak de meest toegankelijke of hun populairste wijn combineren met een leuk accessoire in een mooie geschenkverpakking.  Maar als jij een cadeau zoekt voor een ervaren wijn-drinker zit die misschien niet meer te wachten op het zoveelste glas en dan is deze Chateau Les Grands Chenes 2019 misschien zelfs nog een betere keuze dan zo'n giftpack.

Is Chateau Les Grands Chenes 2019 vegan?

Volgens de gegevens waarover wij momenteel beschikken, kunnen we niet met zekerheid stellen dat dit product vegan is en wordt deze claim niet expliciet door het merk gemaakt.

Is Chateau Les Grands Chenes 2019 een biologische wijn?

Op basis van de gegevens waarover wij beschikken kunnen we besluiten dat deze Chateau Les Grands Chenes 2019 wijn van Ch Les Grands Chenes geen biologisch product is.

Waar kan ik Chateau Les Grands Chenes 2019 kopen?

Er zijn verschillende plekken in België en Nederland waar je deze wijn kan bestellen, maar er zijn een aantal specifieke redenen waarom Drankenshop Broekmans de beste plek is om deze Chateau Les Grands Chenes 2019 en tal van andere Ch Les Grands Chenes wijn te bestellen:

  • Eerlijke en correcte prijzen
  • Op en top Belgisch familiebedrijf, onder leiding van Jan Broekmans en sinds het begin gevestigd in het Limburgse Zolder
  • Meer dan 35 jaar ervaring in onze fysieke winkel in Zolder
  • Meer dan 8500 referenties op voorraad en meteen leverbaar: voor 10u besteld is dezelfde dag nog verzonden!
  • Breukvrije verzending dankzij eigen ontwikkelde verpakking
  • Geen rotzooi of plastic bij levering: al onze verpakking en opvulling kan gewoon in de papierbak
  • Gratis verzending vanaf 150 euro
  • Klantendienst vlot bereikbaar via mail om te helpen met en te antwoorden op al je vragen, bezorgdheden en mogelijke problemen die je zou ondervinden
  • Spaar automatisch loyalty tokens bij elke aankoop en ruil ze later in voor toegang tot exclusieve bottelingen
  • Klanten belonen ons met een 9,6 op 10 op basis van meer dan 680 reviews op Kiyoh, en met een 4,9 op 5 op basis van meer dan 450 reviews op Trustpilot
  • Drankenshop Broekmans draagt al jaren het officiële Becom Trustmark en won de afgelopen jaren al meerdere e-commerce awards voor onder meer hun logistiek en betalingsafhandeling
Chateau Les Grands Chenes 2019
€ 16,99 incl. BTW
Drankenshop Broekmans NV
Wij merkten op dat u surft vanaf een andere locatie dan BE.
Nous avons remarqué que vous naviguez depuis un autre emplacement que BE.
We noticed that you are browsing from a different location than BE.

Kies een van volgende aub:
Veuillez choisir l'une des options suivantes :
Please choose one of the following:

Drankenshop Broekmans BE Drankenshop Broekmans NL