Chateau Montrose 2016


Ch montrose | Wijn | Frankrijk | 75cl | 13,5%

LAATSTE STUKS
Geen afbeelding beschikbaar
De exacte uitvoering, nummers en datums (lot, vat, batch, fles, …) die op deze foto's getoond worden kunnen verschillen van het geleverde product. Moodshots kunnen ontworpen zijn met behulp van AI. Meer informatie
€ 225 incl. BTW
Prijs per L: € 300 incl. BTW
Uitsluitend op bestelling
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Gratis thuis geleverd
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes

225 Broekmans Tokens te verdienen

Bij aankoop van dit artikel via een ingelogd account spaar je 225 loyalty token(s) die later ingezet kunnen worden om onze meest exclusieve producten te verkrijgen.
Voorwaarden voor deelname aan het loyaltyprogramma

Proefnotities

Diep en zeer donker van kleur, met een aromatisch beeld dat meteen naar rijp donker fruit trekt: cassis, bramen en zwarte kers. Daarachter komen florale tonen van viooltjes en roos, aangevuld met grafiet, potloodslijpsel, rook, toast en subtiele houtnuances.

In de mond is de wijn vol, geconcentreerd en gestructureerd. De tannines worden omschreven als rijp maar stevig, met tegelijk een zijdeachtige precisie. Frisheid en spanning houden de kracht in balans, terwijl de afdronk lang aanhoudt met zwarte fruitintensiteit, minerale accenten en kruidige diepte.
  • Gratis thuis geleverd
  • Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden
  • 35 jaar passie en ervaring
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Uitsluitend levering in België mogelijk via deze pagina. In welke landen leveren jullie nog?
  • Winnaar Becom Logistic Champion Award 2024
  • Winnaar Becom Payment Hero Award 2025
  • Winnaar Retailer of the Year - Webshop Award 2026 - 2027 (Eten & Drinken)
  • 97% tevreden klanten
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes:
    • Logo Mastercard
    • Logo VISA
    • Logo Bancontact
    • Logo iDeal
    • Logo Apple Pay
    • Logo Google Pay
    • Logo Amex

Productinfo over Chateau Montrose 2016

Chateau Montrose 2016 is de grand vin van Château Montrose uit Saint-Estèphe, een rode Bordeaux uit Frankrijk met de statuur van een Deuxième Grand Cru Classé uit de classificatie van 1855. Dit is een wijn die zijn verhaal niet zoekt in uiterlijk vertoon, maar in herkomst: het historische kernterroir Terrasse N°04, met grindrijke zandbodems op klei en ijzerhoudende afzettingen, tegenover de Gironde.

De jaargang 2016 combineert een warme zomer en droge herfst met de precisie van microperceelgewijze vinificatie. De assemblage bestaat uit 68% Cabernet Sauvignon, 25% Merlot en 7% Cabernet Franc. De wijn rijpte 18 maanden in Franse eikenhouten barriques, waarvan 60% nieuw hout, maar de nadruk blijft liggen op structuur, diepte en de herkenbare ernst van Saint-Estèphe.

Binnen het Bordeaux-aanbod van Drankenshop Broekmans neemt deze fles een bijzondere plaats in: niet alleen door de hoge waardering van gespecialiseerde critici, maar vooral door het bewaarpotentieel en de klassieke opbouw. Voor wie een fles jong opent, is decanteren zinvol; de wijn wordt beschreven als krachtig, geconcentreerd en tanninerijk, met een lange toekomst voor zich.

Omdat het om de laatste flessen gaat, voelt deze 2016 extra als een wijn om bewust te kiezen: voor de kelder, voor een groot diner, of voor het moment waarop een rijpe Saint-Estèphe met diepte en precisie echt tot zijn recht mag komen.

Diep en zeer donker van kleur, met een aromatisch beeld dat meteen naar rijp donker fruit trekt: cassis, bramen en zwarte kers. Daarachter komen florale tonen van viooltjes en roos, aangevuld met grafiet, potloodslijpsel, rook, toast en subtiele houtnuances.

In de mond is de wijn vol, geconcentreerd en gestructureerd. De tannines worden omschreven als rijp maar stevig, met tegelijk een zijdeachtige precisie. Frisheid en spanning houden de kracht in balans, terwijl de afdronk lang aanhoudt met zwarte fruitintensiteit, minerale accenten en kruidige diepte.

Specificaties van Chateau Montrose 2016

Hoewel wij veel zorg dragen aan deze informatie, kan het gebeuren dat de foto’s of productspecificaties voor sommige producten met hoge rotatie intussen achterhaald zijn en je een nieuwere/andere release van hetzelfde product ontvangt.

Ben je heel specifiek op zoek naar de/het getoonde visuele uitvoering, vatnummer, botteldatum, distillatiedatum, ... om je collectie mee aan te vullen, dan raden we je aan om altijd eerst even per e-mail contact op te nemen met service@broekmans.be

Merk CH MONTROSE
Bottelaar
Botteling
Inhoud 75cl
Alcohol percentage 13,5%
Streek Saint-Estèphe
Land Frankrijk
Leeftijd Onbekend
No Age Statement
Multi-Vintage
Distillatiedatum Onbekend
Botteldatum Onbekend
Vat sterkte
Single cask
Vatnummer Onbekend
Aantal flessen in botteling 0
Nectar exclusive
Cadeauverpakking
Collector item
Allergenen Geen specifieke allergeen informatie voor dit product
Tags Laatste flessen
Smaaktonen cassis, bramen, zwarte kers, donker fruit, viooltjes, roos, grafiet, potloodslijpsel, rook, toast, hout, mineraliteit
Toon meer specificaties

Over CH MONTROSE

Château Montrose is een gerespecteerd wijnhuis uit de Bordeaux-regio in Frankrijk, gelegen in de appellatie Saint-Estèphe, die deel uitmaakt van het beroemde Médoc-gebied aan de linkeroever van de Gironde. Het huis werd in het begin van de 19e eeuw opgericht en groeide in de loop der tijd uit tot een van de belangrijke namen binnen de streek. Château Montrose heeft sinds 1855 de classificatie Deuxième Cru Classé, oftewel Tweede Grand Cru Classe, wat duidt op een aanzienlijke historische reputatie en kwaliteitsstatus in de Bordeaux-wijngeschiedenis. De wijngaard strekt zich uit over ongeveer 95 hectare en is beplant met voornamelijk Cabernet Sauvignon en Merlot, aangevuld met kleinere hoeveelheden Cabernet Franc en Petit Verdot. De ligging vlak bij de rivier biedt een gunstig microklimaat voor de druivenrijping. Montrose staat bekend om zijn vrij klassieke, robuuste stijl van rode wijn met veel bewaarpotentieel, waarbij de wijnen typisch krachtig, rijk en gestructureerd zijn, vaak met expressieve aroma`s van donker fruit en aardse tonen. De productie omvat, naast de Grand Vin, ook een tweede wijn onder de naam La Dame de Montrose. Door de jaren heen heeft Château Montrose internationaal erkenning gekregen voor de consistentie en levensduur van zijn wijnen, waarmee het een vaste plaats inneemt onder de traditionele Bordeaux-producenten.

Meer producten van dit merk


Tastingnotes van onze klanten

Voor dit producten werden nog geen waarderingen ingegeven

Hulp nodig?

Bekijk zeker de vaakgestelde vragen in onze klantenservice. Of neem contact op met onze klantenservice.

Veelgestelde vragen

Is Chateau Montrose 2016 geschikt om als cadeau te geven?

Hoewel deze Chateau Montrose 2016 geen expliciete geschenkverpakking is of heeft, kan het zeker en vast een uitstekend cadeau zijn.  Giftpacks worden meestal als veilige keuze genomen om cadeau te geven omdat merken vaak de meest toegankelijke of hun populairste wijn combineren met een leuk accessoire in een mooie geschenkverpakking.  Maar als jij een cadeau zoekt voor een ervaren wijn-drinker zit die misschien niet meer te wachten op het zoveelste glas en dan is deze Chateau Montrose 2016 misschien zelfs nog een betere keuze dan zo'n giftpack.

Is Chateau Montrose 2016 vegan?

Volgens de gegevens waarover wij momenteel beschikken, kunnen we niet met zekerheid stellen dat dit product vegan is en wordt deze claim niet expliciet door het merk gemaakt.

Is Chateau Montrose 2016 een biologische wijn?

Op basis van de gegevens waarover wij beschikken kunnen we besluiten dat deze Chateau Montrose 2016 wijn van Ch Montrose geen biologisch product is.

Waar kan ik Chateau Montrose 2016 kopen?

Er zijn verschillende plekken in België en Nederland waar je deze wijn kan bestellen, maar er zijn een aantal specifieke redenen waarom Drankenshop Broekmans de beste plek is om deze Chateau Montrose 2016 en tal van andere Ch Montrose wijn te bestellen:

  • Eerlijke en correcte prijzen
  • Op en top Belgisch familiebedrijf, onder leiding van Jan Broekmans en sinds het begin gevestigd in het Limburgse Zolder
  • Meer dan 35 jaar ervaring in onze fysieke winkel in Zolder
  • Meer dan 8500 referenties op voorraad en meteen leverbaar: voor 10u besteld is dezelfde dag nog verzonden!
  • Breukvrije verzending dankzij eigen ontwikkelde verpakking
  • Geen rotzooi of plastic bij levering: al onze verpakking en opvulling kan gewoon in de papierbak
  • Gratis verzending vanaf 150 euro
  • Klantendienst vlot bereikbaar via mail om te helpen met en te antwoorden op al je vragen, bezorgdheden en mogelijke problemen die je zou ondervinden
  • Spaar automatisch loyalty tokens bij elke aankoop en ruil ze later in voor toegang tot exclusieve bottelingen
  • Klanten belonen ons met een 9,6 op 10 op basis van meer dan 680 reviews op Kiyoh, en met een 4,9 op 5 op basis van meer dan 450 reviews op Trustpilot
  • Drankenshop Broekmans draagt al jaren het officiële Becom Trustmark en won de afgelopen jaren al meerdere e-commerce awards voor onder meer hun logistiek en betalingsafhandeling
Chateau Montrose 2016
€ 225 incl. BTW
Drankenshop Broekmans NV
Wij merkten op dat u surft vanaf een andere locatie dan BE.
Nous avons remarqué que vous naviguez depuis un autre emplacement que BE.
We noticed that you are browsing from a different location than BE.

Kies een van volgende aub:
Veuillez choisir l'une des options suivantes :
Please choose one of the following:

Drankenshop Broekmans BE Drankenshop Broekmans NL