Absolut Tomorrowland 2026 Red


Absolut | Vodka | Zweden | 70cl | 40%

Absolut Tomorrowland 2026 Red
Bezig met laden...
 
De exacte uitvoering, nummers en datums (lot, vat, batch, fles, …) die op deze foto's getoond worden kunnen verschillen van het geleverde product. Moodshots kunnen ontworpen zijn met behulp van AI. Meer informatie
€ 25,99 incl. BTW
Prijs per L: € 37,13 incl. BTW
Online: meteen leverbaar
Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden!
Onze winkel in Zolder: momenteel verkrijgbaar
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Vanaf €60 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes

25 Broekmans Tokens te verdienen

Bij aankoop van dit artikel via een ingelogd account spaar je 25 loyalty token(s) die later ingezet kunnen worden om onze meest exclusieve producten te verkrijgen.
Voorwaarden voor deelname aan het loyaltyprogramma

Proefnotities

Er zijn geen specifieke proefnotities voor Absolut Tomorrowland 2026 Red meegegeven. De beschikbare informatie bevestigt dat het gaat om een Zweedse vodka van Absolut, gebotteld op 40% alcohol.
  • Geleverd vanaf €9,99
  • Vanaf €60 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden
  • 35 jaar passie en ervaring
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Uitsluitend levering in België mogelijk via deze pagina. In welke landen leveren jullie nog?
  • Winnaar Becom Logistic Champion Award 2024
  • Winnaar Becom Payment Hero Award 2025
  • Winnaar Retailer of the Year - Webshop Award 2026 - 2027 (Eten & Drinken)
  • 97% tevreden klanten
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes:
    • Logo Mastercard
    • Logo VISA
    • Logo Bancontact
    • Logo iDeal
    • Logo Apple Pay
    • Logo Google Pay
    • Logo Amex

Productinfo over Absolut Tomorrowland 2026 Red

Absolut Tomorrowland 2026 Red brengt de herkenbare naam Absolut samen met de uitgesproken sfeer van Tomorrowland 2026. Binnen de categorie vodka valt deze fles vooral op door haar thematische Red-uitvoering: een release die niet alleen om de inhoud draait, maar ook om de uitstraling van het moment.

Het blijft tegelijk een Zweedse vodka van Absolut, gebotteld op 40% alcohol. Bij Drankenshop Broekmans plaatsen we zo'n fles graag in het aanbod voor klanten die een bekende vodkanaam zoeken met een extra visuele en culturele link.

Omdat er geen verdere smaak- of productiegegevens zijn meegegeven, houden we de uitleg bewust bij wat deze fles duidelijk onderscheidt: Absolut, Zweden, vodka en de Tomorrowland 2026 Red-presentatie.

Er zijn geen specifieke proefnotities voor Absolut Tomorrowland 2026 Red meegegeven. De beschikbare informatie bevestigt dat het gaat om een Zweedse vodka van Absolut, gebotteld op 40% alcohol.

Specificaties van Absolut Tomorrowland 2026 Red

Hoewel wij veel zorg dragen aan deze informatie, kan het gebeuren dat de foto’s of productspecificaties voor sommige producten met hoge rotatie intussen achterhaald zijn en je een nieuwere/andere release van hetzelfde product ontvangt.

Ben je heel specifiek op zoek naar de/het getoonde visuele uitvoering, vatnummer, botteldatum, distillatiedatum, ... om je collectie mee aan te vullen, dan raden we je aan om altijd eerst even per e-mail contact op te nemen met service@broekmans.be

Merk ABSOLUT
Bottelaar
Botteling
Inhoud 70cl
Alcohol percentage 40%
Streek Onbekend
Land Zweden
Leeftijd Onbekend
No Age Statement
Multi-Vintage
Distillatiedatum Onbekend
Botteldatum Onbekend
Vat sterkte
Single cask
Vatnummer Onbekend
Aantal flessen in botteling 0
Nectar exclusive
Cadeauverpakking
Collector item
Allergenen Geen specifieke allergeen informatie voor dit product
Tags In voorraad
Toon meer specificaties

Over ABSOLUT

Absolut is een van oorsprong Zweeds wodkamerk dat al sinds 1879 geproduceerd wordt in Åhus, een kleine stad in het zuiden van Zweden. Het merk werd opgericht door Lars Olsson Smith, een invloedrijke ondernemer die bekend werd door een continu-distillatieproces waarmee hij wodka van hoge zuiverheid kon maken. Alle productie en botteling vindt tot op de dag van vandaag plaats in Åhus, waarbij gebruik wordt gemaakt van lokale wintertarwe en zuiver bronwater. Absolut is herkenbaar aan de iconische, cilindervormige fles zonder papieren etiket, een ontwerp dat inmiddels wereldwijd bekend is. De wodka staat bekend om zijn neutrale en zachte smaak, met subtiele hints van graan, en heeft geen toegevoegde suikers. In het assortiment vind je naast de klassieke Absolut Vodka ook een uitgebreid gamma aan gearomatiseerde varianten, van traditioneel tot exotisch, waarmee het merk inspeelt op verschillende smaken en trends. Absolut wordt wereldwijd verkocht en is uitgegroeid tot een vaste waarde in de internationale wodkacategorie, mede dankzij het consequente gebruik van Zweedse grondstoffen en het kenmerkende karakter van het merk.

Meer producten van dit merk


Tastingnotes van onze klanten

Voor dit producten werden nog geen waarderingen ingegeven

Hulp nodig?

Bekijk zeker de vaakgestelde vragen in onze klantenservice. Of neem contact op met onze klantenservice.

Aanbevolen combinaties

Absolut Tomorrowland 2026 Red
€ 120,27
+ 133
Absolut Tomorrowland 2026 Red
Strucchi Bianco
Strucchi Bianco
€ 48,98
+ 47
Absolut Tomorrowland 2026 Red
€ 250,97
+ 248
Absolut Tomorrowland 2026 Red
€ 359,18
+ 375
Absolut Tomorrowland 2026 Red
Yellow Rose Outlaw
Yellow Rose Outlaw
Kura 12y White Oak
Kura 12y White Oak
€ 278,93
+ 277

Veelgestelde vragen

Is Absolut Tomorrowland 2026 Red geschikt om als cadeau te geven?

Hoewel deze Absolut Tomorrowland 2026 Red geen expliciete geschenkverpakking is of heeft, kan het zeker en vast een uitstekend cadeau zijn.  Giftpacks worden meestal als veilige keuze genomen om cadeau te geven omdat merken vaak de meest toegankelijke of hun populairste vodka combineren met een leuk accessoire in een mooie geschenkverpakking.  Maar als jij een cadeau zoekt voor een ervaren vodka-drinker zit die misschien niet meer te wachten op het zoveelste glas en dan is deze Absolut Tomorrowland 2026 Red misschien zelfs nog een betere keuze dan zo'n giftpack.

Is Absolut Tomorrowland 2026 Red vegan?

Volgens de gegevens waarover wij momenteel beschikken, kunnen we niet met zekerheid stellen dat dit product vegan is en wordt deze claim niet expliciet door het merk gemaakt.

Is Absolut Tomorrowland 2026 Red een biologische vodka?

Op basis van de gegevens waarover wij beschikken kunnen we besluiten dat deze Absolut Tomorrowland 2026 Red vodka van Absolut geen biologisch product is.

Waar kan ik Absolut Tomorrowland 2026 Red kopen?

Er zijn verschillende plekken in België en Nederland waar je deze vodka kan bestellen, maar er zijn een aantal specifieke redenen waarom Drankenshop Broekmans de beste plek is om deze Absolut Tomorrowland 2026 Red en tal van andere Absolut vodka te bestellen:

  • Eerlijke en correcte prijzen
  • Op en top Belgisch familiebedrijf, onder leiding van Jan Broekmans en sinds het begin gevestigd in het Limburgse Zolder
  • Meer dan 35 jaar ervaring in onze fysieke winkel in Zolder
  • Meer dan 8500 referenties op voorraad en meteen leverbaar: voor 10u besteld is dezelfde dag nog verzonden!
  • Breukvrije verzending dankzij eigen ontwikkelde verpakking
  • Geen rotzooi of plastic bij levering: al onze verpakking en opvulling kan gewoon in de papierbak
  • Gratis verzending vanaf 150 euro
  • Klantendienst vlot bereikbaar via mail om te helpen met en te antwoorden op al je vragen, bezorgdheden en mogelijke problemen die je zou ondervinden
  • Spaar automatisch loyalty tokens bij elke aankoop en ruil ze later in voor toegang tot exclusieve bottelingen
  • Klanten belonen ons met een 9,6 op 10 op basis van meer dan 680 reviews op Kiyoh, en met een 4,9 op 5 op basis van meer dan 450 reviews op Trustpilot
  • Drankenshop Broekmans draagt al jaren het officiële Becom Trustmark en won de afgelopen jaren al meerdere e-commerce awards voor onder meer hun logistiek en betalingsafhandeling
Absolut Tomorrowland 2026 Red
€ 25,99 incl. BTW