Hanou Vermouth Red


Forest | Vermouth | België | 75cl | 18%

Hanou Vermouth Red
Bezig met laden...
 
De exacte uitvoering, nummers en datums (lot, vat, batch, fles, …) die op deze foto's getoond worden kunnen verschillen van het geleverde product. Moodshots kunnen ontworpen zijn met behulp van AI. Meer informatie
€ 25,69 incl. BTW
Prijs per L: € 34,25 incl. BTW
Online: meteen leverbaar
Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden!
Onze winkel in Zolder: momenteel verkrijgbaar
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Vanaf €60 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes

44 Broekmans Tokens te verdienen

Bij aankoop van dit artikel via een ingelogd account spaar je 44 loyalty token(s) die later ingezet kunnen worden om onze meest exclusieve producten te verkrijgen.
Voorwaarden voor deelname aan het loyaltyprogramma

Proefnotities

In de neus opent Hanou Vermouth Red met een uitgesproken kruidig boeket: absint, gentiaan, hysop, bonenkruid, muskaatsalie, wilde kamille, sint-janskruid en zoethout geven meteen veel aromatische spanning. Daar doorheen komen warmere tonen van chocolade, vanille, peer en kaneel.

In de mond blijft hij mooi tussen kruidigheid, fruit en zoetere accenten bewegen. De proeverij is aangenaam en delicaat, met een zachte afdronk die lichtzoet blijft hangen.
  • Geleverd vanaf €9,99
  • Vanaf €60 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden
  • 35 jaar passie en ervaring
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Uitsluitend levering in België mogelijk via deze pagina. In welke landen leveren jullie nog?
  • Winnaar Becom Logistic Champion Award 2024
  • Winnaar Becom Payment Hero Award 2025
  • Winnaar Retailer of the Year - Webshop Award 2026 - 2027 (Eten & Drinken)
  • 97% tevreden klanten
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes:
    • Logo Mastercard
    • Logo VISA
    • Logo Bancontact
    • Logo iDeal
    • Logo Apple Pay
    • Logo Google Pay
    • Logo Amex

Productinfo over Hanou Vermouth Red

Hanou Vermouth Red van Forest is een Belgische rode vermouth die duidelijk inzet op de aperitiefbeleving. De basis is een rode wijn met herkomstbenaming AOC Blaye Côtes de Bordeaux Rouge, waardoor deze vermouth niet vertrekt vanuit een neutraal canvas, maar vanuit een wijn met eigen présence.

Wat hem vooral typeert, is de uitgesproken kruidige samenstelling. Absint, gentiaan, hysop, bonenkruid, muskaatsalie, wilde kamille, sint-janskruid en zoethout geven de vermouth een aromatische diepte, terwijl chocolade, vanille, peer en kaneel voor een zachtere, warmere toets zorgen.

Binnen het aanbod van Drankenshop Broekmans is dit een aperitief voor wie graag iets ontdekt met meer gelaagdheid dan een klassieke zoete vermouth. De laatste flessen onderstrepen bovendien dat dit geen vanzelfsprekende aanvulling op de kast is, maar een uitgave die stilaan schaars wordt.

In de neus opent Hanou Vermouth Red met een uitgesproken kruidig boeket: absint, gentiaan, hysop, bonenkruid, muskaatsalie, wilde kamille, sint-janskruid en zoethout geven meteen veel aromatische spanning. Daar doorheen komen warmere tonen van chocolade, vanille, peer en kaneel.

In de mond blijft hij mooi tussen kruidigheid, fruit en zoetere accenten bewegen. De proeverij is aangenaam en delicaat, met een zachte afdronk die lichtzoet blijft hangen.

Specificaties van Hanou Vermouth Red

Hoewel wij veel zorg dragen aan deze informatie, kan het gebeuren dat de foto’s of productspecificaties voor sommige producten met hoge rotatie intussen achterhaald zijn en je een nieuwere/andere release van hetzelfde product ontvangt.

Ben je heel specifiek op zoek naar de/het getoonde visuele uitvoering, vatnummer, botteldatum, distillatiedatum, ... om je collectie mee aan te vullen, dan raden we je aan om altijd eerst even per e-mail contact op te nemen met service@broekmans.be

Merk FOREST
Bottelaar
Botteling
Inhoud 75cl
Alcohol percentage 18%
Streek Onbekend
Land België
Leeftijd Onbekend
No Age Statement
Multi-Vintage
Distillatiedatum Onbekend
Botteldatum Onbekend
Vat sterkte
Single cask
Vatnummer Onbekend
Aantal flessen in botteling 0
Nectar exclusive
Cadeauverpakking
Collector item
Allergenen Geen specifieke allergeen informatie voor dit product
Tags Tokenpakker, In voorraad
Toon meer specificaties

Over FOREST

Forest Spirits zijn unieke creaties van Patrick De Keersmaecker. Alle producten van Forest zijn 100% organisch en worden gecreëerd op het domein van Forest in La Hanoudière in Frankrijk. De kruiden en het fruit die de basis zijn van alles worden rond de distilleerderij gekweekt. Het doel is altijd om pure dranken aan te bieden die jeneverbes combineren met lokaal geproduceerde ingrediënten. De Vermouths van Forest worden gemaakt op basis van Belgische witte en rode wijn.

Meer producten van dit merk


Tastingnotes van onze klanten

Voor dit producten werden nog geen waarderingen ingegeven

Hulp nodig?

Bekijk zeker de vaakgestelde vragen in onze klantenservice. Of neem contact op met onze klantenservice.

Aanbevolen combinaties

Hanou Vermouth Red
€ 27,18
+ 44
Hanou Vermouth Red
€ 27,18
+ 44
Hanou Vermouth Red
€ 27,44
+ 44
Hanou Vermouth Red
€ 27,44
+ 44
Hanou Vermouth Red
€ 27,44
+ 44
Hanou Vermouth Red
Drankenshopper Kaartspel
Drankenshopper Kaartspel
Normaal €40,68
€ 35,68
+ 74

Veelgestelde vragen

Is Hanou Vermouth Red geschikt om als cadeau te geven?

Hoewel deze Hanou Vermouth Red geen expliciete geschenkverpakking is of heeft, kan het zeker en vast een uitstekend cadeau zijn.  Giftpacks worden meestal als veilige keuze genomen om cadeau te geven omdat merken vaak de meest toegankelijke of hun populairste vermouth combineren met een leuk accessoire in een mooie geschenkverpakking.  Maar als jij een cadeau zoekt voor een ervaren vermouth-drinker zit die misschien niet meer te wachten op het zoveelste glas en dan is deze Hanou Vermouth Red misschien zelfs nog een betere keuze dan zo'n giftpack.

Is Hanou Vermouth Red vegan?

Volgens de gegevens waarover wij momenteel beschikken, kunnen we niet met zekerheid stellen dat dit product vegan is en wordt deze claim niet expliciet door het merk gemaakt.

Is Hanou Vermouth Red een biologische vermouth?

Op basis van de gegevens waarover wij beschikken kunnen we besluiten dat deze Hanou Vermouth Red vermouth van Forest geen biologisch product is.

Waar kan ik Hanou Vermouth Red kopen?

Er zijn verschillende plekken in België en Nederland waar je deze vermouth kan bestellen, maar er zijn een aantal specifieke redenen waarom Drankenshop Broekmans de beste plek is om deze Hanou Vermouth Red en tal van andere Forest vermouth te bestellen:

  • Eerlijke en correcte prijzen
  • Op en top Belgisch familiebedrijf, onder leiding van Jan Broekmans en sinds het begin gevestigd in het Limburgse Zolder
  • Meer dan 35 jaar ervaring in onze fysieke winkel in Zolder
  • Meer dan 8500 referenties op voorraad en meteen leverbaar: voor 10u besteld is dezelfde dag nog verzonden!
  • Breukvrije verzending dankzij eigen ontwikkelde verpakking
  • Geen rotzooi of plastic bij levering: al onze verpakking en opvulling kan gewoon in de papierbak
  • Gratis verzending vanaf 150 euro
  • Klantendienst vlot bereikbaar via mail om te helpen met en te antwoorden op al je vragen, bezorgdheden en mogelijke problemen die je zou ondervinden
  • Spaar automatisch loyalty tokens bij elke aankoop en ruil ze later in voor toegang tot exclusieve bottelingen
  • Klanten belonen ons met een 9,6 op 10 op basis van meer dan 680 reviews op Kiyoh, en met een 4,9 op 5 op basis van meer dan 450 reviews op Trustpilot
  • Drankenshop Broekmans draagt al jaren het officiële Becom Trustmark en won de afgelopen jaren al meerdere e-commerce awards voor onder meer hun logistiek en betalingsafhandeling
Hanou Vermouth Red
€ 25,69 incl. BTW
Drankenshop Broekmans NV
Wij merkten op dat u surft vanaf een andere locatie dan BE.
Nous avons remarqué que vous naviguez depuis un autre emplacement que BE.
We noticed that you are browsing from a different location than BE.

Kies een van volgende aub:
Veuillez choisir l'une des options suivantes :
Please choose one of the following:

Drankenshop Broekmans BE Drankenshop Broekmans NL