Citadelle 0,0% Alcohol Free


Citadelle | Alcoholvrij | Frankrijk | 70cl | 0%

Citadelle 0,0% Alcohol Free
Bezig met laden...
 
De exacte uitvoering, nummers en datums (lot, vat, batch, fles, …) die op deze foto's getoond worden kunnen verschillen van het geleverde product. Moodshots kunnen ontworpen zijn met behulp van AI. Meer informatie
€ 19,55 incl. BTW
Prijs per L: € 27,93 incl. BTW
Online: meteen leverbaar
Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden!
Onze winkel in Zolder: momenteel verkrijgbaar
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Vanaf €60 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes

25 Broekmans Tokens te verdienen

Bij aankoop van dit artikel via een ingelogd account spaar je 25 loyalty token(s) die later ingezet kunnen worden om onze meest exclusieve producten te verkrijgen.
Voorwaarden voor deelname aan het loyaltyprogramma

Proefnotities

In de geur komt Citadelle 0,0% Alcohol Free fris en levendig over, met duidelijke plantaardige accenten. Daaronder zitten subtiele kruidige nuances en een lichte florale toets, waardoor het geheel meteen botanisch aanvoelt.

De smaak start vol en verfrissend, met een zachte textuur. Al snel komt een peperige prikkeling naar voren die structuur geeft en de kruidigheid aanscherpt. De afdronk blijft lang en energiek, met aanhoudende specerijen en een frisse indruk die mooi blijft hangen.
  • Geleverd vanaf €9,99
  • Vanaf €60 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden
  • 35 jaar passie en ervaring
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Uitsluitend levering in België mogelijk via deze pagina. In welke landen leveren jullie nog?
  • Winnaar Becom Logistic Champion Award 2024
  • Winnaar Becom Payment Hero Award 2025
  • Winnaar Retailer of the Year - Webshop Award 2026 - 2027 (Eten & Drinken)
  • 97% tevreden klanten
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes:
    • Logo Mastercard
    • Logo VISA
    • Logo Bancontact
    • Logo iDeal
    • Logo Apple Pay
    • Logo Google Pay
    • Logo Amex

Productinfo over Citadelle 0,0% Alcohol Free

Citadelle 0,0% Alcohol Free is geen eenvoudige frisdrank met gin-associatie, maar een alcoholvrij distillaat dat duidelijk vertrekt vanuit het vakmanschap van Maison Citadelle. De basis ligt bij zuiver water en de hydrodistillatie van de 19 botanicals die ook voor de Citadelle gins worden gebruikt. Daarna volgt een nauwkeurige assemblage met natuurlijke botanische extracten.

Dat maakt deze alcoholvrije Citadelle vooral interessant voor wie in een cocktail de structuur en kruidige diepgang van gin wil behouden, zonder alcohol te gebruiken. De stijl blijft botanisch, fris en levendig, met voldoende spanning om niet weg te vallen tussen tonic, citrus of andere klassieke cocktailcomponenten.

Bij Drankenshop Broekmans zien we dit als een sterk alternatief voor momenten waarop de beleving van een gin-cocktail gewenst is, maar alcohol niet. Het sluit mooi aan bij de hedendaagse cocktailcultuur, waarin alcoholvrij niet vlak of eenvoudig hoeft te zijn.

In de geur komt Citadelle 0,0% Alcohol Free fris en levendig over, met duidelijke plantaardige accenten. Daaronder zitten subtiele kruidige nuances en een lichte florale toets, waardoor het geheel meteen botanisch aanvoelt.

De smaak start vol en verfrissend, met een zachte textuur. Al snel komt een peperige prikkeling naar voren die structuur geeft en de kruidigheid aanscherpt. De afdronk blijft lang en energiek, met aanhoudende specerijen en een frisse indruk die mooi blijft hangen.

Specificaties van Citadelle 0,0% Alcohol Free

Hoewel wij veel zorg dragen aan deze informatie, kan het gebeuren dat de foto’s of productspecificaties voor sommige producten met hoge rotatie intussen achterhaald zijn en je een nieuwere/andere release van hetzelfde product ontvangt.

Ben je heel specifiek op zoek naar de/het getoonde visuele uitvoering, vatnummer, botteldatum, distillatiedatum, ... om je collectie mee aan te vullen, dan raden we je aan om altijd eerst even per e-mail contact op te nemen met service@broekmans.be

Merk CITADELLE
Bottelaar Unknown
Botteling
Inhoud 70cl
Alcohol percentage 0%
Streek Onbekend
Land Frankrijk
Leeftijd Onbekend
No Age Statement
Multi-Vintage
Distillatiedatum Onbekend
Botteldatum Onbekend
Vat sterkte
Single cask
Vatnummer Onbekend
Aantal flessen in botteling 0
Nectar exclusive
Cadeauverpakking
Collector item
Allergenen Geen specifieke allergeen informatie voor dit product
Tags Alcoholvrij, No age statement, SITS-Stand-GIN, SITS-Stand-APERO, Tokenpakker, SITS-Stand-CITADELLE, SITS-Stand-COCKTAIL-BAR, Top Trending, In voorraad
Toon meer specificaties

Over CITADELLE

Citadelle is een merk uit Frankrijk dat vooral bekendstaat om zijn aanbod in de categorie alcoholvrije dranken. Hoewel Citadelle oorspronkelijk internationaal naam maakte met de productie van gin, speelt het merk de laatste jaren in op de groeiende vraag naar smaakvolle alternatieven zonder alcohol. Citadelle alcoholvrij maakt gebruik van botanicals en kruiden, die ook typerend zijn voor klassieke gin, maar slaat het traditionele distillatieproces met alcohol over of verwijdert de alcohol nadien volledig. Dit resulteert in een verfrissend, kruidig karakter dat liefhebbers van gin-tonic en mixdranken waarderen, maar dan zonder de effecten van alcohol. Citadelle richt zich hiermee op mensen die bewust kiezen voor alcoholvrij, zonder concessies te doen aan smaak en beleving. De producten worden gemaakt met aandacht voor authenticiteit en het Franse vakmanschap waar Citadelle om bekendstaat. Zo biedt het merk een interessant alternatief voor bijvoorbeeld aperitieven en cocktails, geschikt voor uiteenlopende momenten. Of je nu kiest voor een feestelijke mocktail of gewoon wilt genieten van een alcoholvrij drankje met complexiteit, Citadelle laat zien dat alcoholvrij allang niet meer saai hoeft te zijn.

Meer producten van dit merk


Tastingnotes van onze klanten

Voor dit producten werden nog geen waarderingen ingegeven

Hulp nodig?

Bekijk zeker de vaakgestelde vragen in onze klantenservice. Of neem contact op met onze klantenservice.

Aanbevolen combinaties

Citadelle 0,0% Alcohol Free
€ 21,04
+ 25
Citadelle 0,0% Alcohol Free
€ 21,04
+ 25
Citadelle 0,0% Alcohol Free
€ 21,30
+ 25
Citadelle 0,0% Alcohol Free
€ 21,30
+ 25
Citadelle 0,0% Alcohol Free
€ 21,30
+ 25

Veelgestelde vragen

Is Citadelle 0,0% Alcohol Free geschikt om als cadeau te geven?

Hoewel deze Citadelle 0,0% Alcohol Free geen expliciete geschenkverpakking is of heeft, kan het zeker en vast een uitstekend cadeau zijn.  Giftpacks worden meestal als veilige keuze genomen om cadeau te geven omdat merken vaak de meest toegankelijke of hun populairste alcoholvrij combineren met een leuk accessoire in een mooie geschenkverpakking.  Maar als jij een cadeau zoekt voor een ervaren alcoholvrij-drinker zit die misschien niet meer te wachten op het zoveelste glas en dan is deze Citadelle 0,0% Alcohol Free misschien zelfs nog een betere keuze dan zo'n giftpack.

Is Citadelle 0,0% Alcohol Free een populaire alcoholvrij?

Absoluut!  Citadelle 0,0% Alcohol Free is een alcoholvrij die momenteel is opgenomen in onze Top Trending.  Deze top bevat de 100 producten die de afgelopen 30 dagen de grootste stijging in verkoop lieten optekenen in onze winkels in vergelijking met de 30 dagen ervoor. 

Het kan daarbij gaan om nieuwe producten, producten die langere tijd niet meer in stock geweest zijn, producten die slechts eenmaal per jaar verschijnen of producten die plots enorm in populariteit gestegen zijn (bv. naar aanleiding van een plotse hype, trend, positieve reviews, ...).

Waar kan ik Citadelle 0,0% Alcohol Free kopen?

Er zijn verschillende plekken in België en Nederland waar je deze alcoholvrij kan bestellen, maar er zijn een aantal specifieke redenen waarom Drankenshop Broekmans de beste plek is om deze Citadelle 0,0% Alcohol Free en tal van andere Citadelle alcoholvrij te bestellen:

  • Eerlijke en correcte prijzen
  • Op en top Belgisch familiebedrijf, onder leiding van Jan Broekmans en sinds het begin gevestigd in het Limburgse Zolder
  • Meer dan 35 jaar ervaring in onze fysieke winkel in Zolder
  • Meer dan 8500 referenties op voorraad en meteen leverbaar: voor 10u besteld is dezelfde dag nog verzonden!
  • Breukvrije verzending dankzij eigen ontwikkelde verpakking
  • Geen rotzooi of plastic bij levering: al onze verpakking en opvulling kan gewoon in de papierbak
  • Gratis verzending vanaf 150 euro
  • Klantendienst vlot bereikbaar via mail om te helpen met en te antwoorden op al je vragen, bezorgdheden en mogelijke problemen die je zou ondervinden
  • Spaar automatisch loyalty tokens bij elke aankoop en ruil ze later in voor toegang tot exclusieve bottelingen
  • Klanten belonen ons met een 9,6 op 10 op basis van meer dan 680 reviews op Kiyoh, en met een 4,9 op 5 op basis van meer dan 450 reviews op Trustpilot
  • Drankenshop Broekmans draagt al jaren het officiële Becom Trustmark en won de afgelopen jaren al meerdere e-commerce awards voor onder meer hun logistiek en betalingsafhandeling
Citadelle 0,0% Alcohol Free
€ 19,55 incl. BTW
Drankenshop Broekmans NV
Wij merkten op dat u surft vanaf een andere locatie dan BE.
Nous avons remarqué que vous naviguez depuis un autre emplacement que BE.
We noticed that you are browsing from a different location than BE.

Kies een van volgende aub:
Veuillez choisir l'une des options suivantes :
Please choose one of the following:

Drankenshop Broekmans BE Drankenshop Broekmans NL