Vranken Diamant Bleu Metal Millesime 1996 + Giftbox


Vranken | Champagne | Frankrijk | 75cl | 12,5%

Vranken Diamant Bleu Metal Millesime 1996 + Giftbox
Bezig met laden...
 
De exacte uitvoering, nummers en datums (lot, vat, batch, fles, …) die op deze foto's getoond worden kunnen verschillen van het geleverde product. Moodshots kunnen ontworpen zijn met behulp van AI. Meer informatie
€ 415 incl. BTW
Prijs per L: € 553,33 incl. BTW
Online: meteen leverbaar
Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden!
Onze winkel in Zolder: momenteel verkrijgbaar

Dit product wordt permanent in een speciaal daarvoor voorziene klimaatcel bewaard, bij een constante temperatuur van 14-15 graden en een luchtvochtigheid van 55-60% .

Laatste in voorraad!
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Gratis thuis geleverd
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes

350 Broekmans Tokens te verdienen

Bij aankoop van dit artikel via een ingelogd account spaar je 350 loyalty token(s) die later ingezet kunnen worden om onze meest exclusieve producten te verkrijgen.
Voorwaarden voor deelname aan het loyaltyprogramma

Proefnotities

Voor Vranken Diamant Bleu Metal Millesime 1996 zijn geen specifieke proefnotities aangeleverd. Daarom worden er hier geen aroma's, smaakindrukken of afdronk beschreven die niet uit de beschikbare productinformatie blijken.

Wat wel vaststaat, is dat het gaat om een Franse champagne van Vranken met jaargang 1996 en een alcoholpercentage van 12,5%.
  • Gratis thuis geleverd
  • Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden
  • 35 jaar passie en ervaring
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Uitsluitend levering in België mogelijk via deze pagina. In welke landen leveren jullie nog?
  • Winnaar Becom Logistic Champion Award 2024
  • Winnaar Becom Payment Hero Award 2025
  • Winnaar Retailer of the Year - Webshop Award 2026 - 2027 (Eten & Drinken)
  • 97% tevreden klanten
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes:
    • Logo Mastercard
    • Logo VISA
    • Logo Bancontact
    • Logo iDeal
    • Logo Apple Pay
    • Logo Google Pay
    • Logo Amex

Productinfo over Vranken Diamant Bleu Metal Millesime 1996 + Giftbox

Vranken Diamant Bleu Metal Millesime 1996 is een Franse champagne waarbij de jaargang meteen de aandacht trekt. De vermelding Millesime 1996 plaatst deze fles duidelijk in het domein van champagne met een specifiek oogstjaar, eerder dan een algemene cuvée zonder jaaraanduiding.

De presentatie met giftbox geeft deze uitvoering extra cachet. Binnen het assortiment van Drankenshop Broekmans is dit vooral een fles voor wie niet alleen champagne zoekt, maar ook een verzorgde uitstraling belangrijk vindt bij een geschenk of bijzonder moment.

Met een alcoholpercentage van 12,5% blijft de informatie helder en klassiek: een champagne van Vranken uit Frankrijk, gepresenteerd in een opvallende Diamant Bleu Metal-uitvoering met jaargang 1996.

Voor Vranken Diamant Bleu Metal Millesime 1996 zijn geen specifieke proefnotities aangeleverd. Daarom worden er hier geen aroma's, smaakindrukken of afdronk beschreven die niet uit de beschikbare productinformatie blijken.

Wat wel vaststaat, is dat het gaat om een Franse champagne van Vranken met jaargang 1996 en een alcoholpercentage van 12,5%.

Specificaties van Vranken Diamant Bleu Metal Millesime 1996 + Giftbox

Hoewel wij veel zorg dragen aan deze informatie, kan het gebeuren dat de foto’s of productspecificaties voor sommige producten met hoge rotatie intussen achterhaald zijn en je een nieuwere/andere release van hetzelfde product ontvangt.

Ben je heel specifiek op zoek naar de/het getoonde visuele uitvoering, vatnummer, botteldatum, distillatiedatum, ... om je collectie mee aan te vullen, dan raden we je aan om altijd eerst even per e-mail contact op te nemen met service@broekmans.be

Merk VRANKEN
Bottelaar
Botteling
Inhoud 75cl
Alcohol percentage 12,5%
Streek Onbekend
Land Frankrijk
Leeftijd Onbekend
No Age Statement
Multi-Vintage
Distillatiedatum Onbekend
Botteldatum Onbekend
Vat sterkte
Single cask
Vatnummer Onbekend
Aantal flessen in botteling 0
Nectar exclusive
Cadeauverpakking
Collector item
Allergenen Geen specifieke allergeen informatie voor dit product
Tags In voorraad
Toon meer specificaties

Over VRANKEN

Vranken is een Frans champagnehuis dat onderdeel is van de Vranken-Pommery Monopole groep, wat het een van de grotere spelers op de internationale champagnemarkt maakt. Het huis werd opgericht in 1976 door Paul-François Vranken, die met een frisse benadering van de traditionele champagne-industrie snel wist door te dringen tot de bekendere namen. Vranken werkt vooral met druiven uit regio's als de Vallée de la Marne, waar met zorg aandacht wordt besteed aan de kwaliteit en herkomst van de gebruikte Pinot Noir, Pinot Meunier en Chardonnay druiven. Het assortiment van Vranken bestaat voornamelijk uit frisse, toegankelijke champagnes die mikken op brede liefhebbers en gelegenheden, van brut tot rosé en vintage varianten. Door de jaren heen heeft het merk laten zien een eigentijds karakter te combineren met respect voor klassieke champagne tradities. Vranken profileert zich daarnaast bewust met een herkenbare, elegante huisstijl en een prettig uitgebalanceerd smaakprofiel, waarbij fruitige tonen en een levendige mousse vaak centraal staan. Het champagnehuis heeft zich met zijn moderne aanpak in korte tijd een plek verworven op feesten en rituelen, zowel in Frankrijk als daarbuiten.

Meer producten van dit merk


Tastingnotes van onze klanten

Voor dit producten werden nog geen waarderingen ingegeven

Hulp nodig?

Bekijk zeker de vaakgestelde vragen in onze klantenservice. Of neem contact op met onze klantenservice.

Aanbevolen combinaties

Vranken Diamant Bleu Metal Millesime 1996 + Giftbox
€ 669,98
+ 314
Deze combinatiedeal bevat een product dat enkel te verkrijgen is via ons loyalty programma via een ingelogd account
Inloggen
Vranken Diamant Bleu Metal Millesime 1996 + Giftbox
€ 433,99
+ 368
Vranken Diamant Bleu Metal Millesime 1996 + Giftbox
€ 849,14
+ 362
Vranken Diamant Bleu Metal Millesime 1996 + Giftbox
€ 965
+ 700
Vranken Diamant Bleu Metal Millesime 1996 + Giftbox
€ 673,98
+ 607

Veelgestelde vragen

Is Vranken Diamant Bleu Metal Millesime 1996 + Giftbox geschikt om als cadeau te geven?

Hoewel deze Vranken Diamant Bleu Metal Millesime 1996 + Giftbox geen expliciete geschenkverpakking is of heeft, kan het zeker en vast een uitstekend cadeau zijn.  Giftpacks worden meestal als veilige keuze genomen om cadeau te geven omdat merken vaak de meest toegankelijke of hun populairste champagne combineren met een leuk accessoire in een mooie geschenkverpakking.  Maar als jij een cadeau zoekt voor een ervaren champagne-drinker zit die misschien niet meer te wachten op het zoveelste glas en dan is deze Vranken Diamant Bleu Metal Millesime 1996 + Giftbox misschien zelfs nog een betere keuze dan zo'n giftpack.

Is Vranken Diamant Bleu Metal Millesime 1996 + Giftbox vegan?

Volgens de gegevens waarover wij momenteel beschikken, kunnen we niet met zekerheid stellen dat dit product vegan is en wordt deze claim niet expliciet door het merk gemaakt.

Is Vranken Diamant Bleu Metal Millesime 1996 + Giftbox een biologische champagne?

Op basis van de gegevens waarover wij beschikken kunnen we besluiten dat deze Vranken Diamant Bleu Metal Millesime 1996 + Giftbox champagne van Vranken geen biologisch product is.

Waar kan ik Vranken Diamant Bleu Metal Millesime 1996 + Giftbox kopen?

Er zijn verschillende plekken in België en Nederland waar je deze champagne kan bestellen, maar er zijn een aantal specifieke redenen waarom Drankenshop Broekmans de beste plek is om deze Vranken Diamant Bleu Metal Millesime 1996 + Giftbox en tal van andere Vranken champagne te bestellen:

  • Eerlijke en correcte prijzen
  • Op en top Belgisch familiebedrijf, onder leiding van Jan Broekmans en sinds het begin gevestigd in het Limburgse Zolder
  • Meer dan 35 jaar ervaring in onze fysieke winkel in Zolder
  • Meer dan 8500 referenties op voorraad en meteen leverbaar: voor 10u besteld is dezelfde dag nog verzonden!
  • Breukvrije verzending dankzij eigen ontwikkelde verpakking
  • Geen rotzooi of plastic bij levering: al onze verpakking en opvulling kan gewoon in de papierbak
  • Gratis verzending vanaf 150 euro
  • Klantendienst vlot bereikbaar via mail om te helpen met en te antwoorden op al je vragen, bezorgdheden en mogelijke problemen die je zou ondervinden
  • Spaar automatisch loyalty tokens bij elke aankoop en ruil ze later in voor toegang tot exclusieve bottelingen
  • Klanten belonen ons met een 9,6 op 10 op basis van meer dan 680 reviews op Kiyoh, en met een 4,9 op 5 op basis van meer dan 450 reviews op Trustpilot
  • Drankenshop Broekmans draagt al jaren het officiële Becom Trustmark en won de afgelopen jaren al meerdere e-commerce awards voor onder meer hun logistiek en betalingsafhandeling
Vranken Diamant Bleu Metal Millesime 1996 + Giftbox
€ 415 incl. BTW
Drankenshop Broekmans NV
Wij merkten op dat u surft vanaf een andere locatie dan BE.
Nous avons remarqué que vous naviguez depuis un autre emplacement que BE.
We noticed that you are browsing from a different location than BE.

Kies een van volgende aub:
Veuillez choisir l'une des options suivantes :
Please choose one of the following:

Drankenshop Broekmans BE Drankenshop Broekmans NL