Ronco Franciacorta Brut


Ronco calino | Franciacorta | Italië | 75cl | 12,5%

Ronco Franciacorta Brut
Bezig met laden...
 
De exacte uitvoering, nummers en datums (lot, vat, batch, fles, …) die op deze foto's getoond worden kunnen verschillen van het geleverde product. Moodshots kunnen ontworpen zijn met behulp van AI. Meer informatie
€ 30,99 incl. BTW
Prijs per L: € 41,32 incl. BTW
Online: meteen leverbaar
Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden!
Onze winkel in Zolder: momenteel verkrijgbaar
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Vanaf €60 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes

15 Broekmans Tokens te verdienen

Bij aankoop van dit artikel via een ingelogd account spaar je 15 loyalty token(s) die later ingezet kunnen worden om onze meest exclusieve producten te verkrijgen.
Voorwaarden voor deelname aan het loyaltyprogramma

Proefnotities

Voor Ronco Franciacorta Brut zijn geen afzonderlijke proefnotities meegegeven in de aangeleverde informatie. Daarom worden er hier geen aroma's, smaakindrukken of afdronk beschreven die niet uit de productgegevens blijken.
  • Geleverd vanaf €9,99
  • Vanaf €60 verlaagde verzendkosten, vanaf €150 gratis levering
  • Op werkdagen voor 10u besteld, dezelfde dag verzonden
  • 35 jaar passie en ervaring
  • 99,9% breukvrije aflevering
  • Uitsluitend levering in België mogelijk via deze pagina. In welke landen leveren jullie nog?
  • Winnaar Becom Logistic Champion Award 2024
  • Winnaar Becom Payment Hero Award 2025
  • Winnaar Retailer of the Year - Webshop Award 2026 - 2027 (Eten & Drinken)
  • 97% tevreden klanten
  • Veilig en makkelijk online betalen met alle gangbare betaalmethodes:
    • Logo Mastercard
    • Logo VISA
    • Logo Bancontact
    • Logo iDeal
    • Logo Apple Pay
    • Logo Google Pay
    • Logo Amex

Productinfo over Ronco Franciacorta Brut

Ronco Franciacorta Brut is een Italiaanse Franciacorta van Ronco Calino, afkomstig uit de regio Franciacorta. De naam zegt hier eigenlijk al veel: dit is geen algemene mousserende wijn, maar een fles die duidelijk verbonden is met zijn herkomst en met de Brut-stijl.

Binnen het assortiment van Drankenshop Broekmans past deze Ronco mooi voor klanten die bewust naar Franciacorta zoeken en graag een Italiaanse keuze naast de bekendere feestelijke bubbels zetten. Met zijn alcoholpercentage van 12,5% blijft hij in een vertrouwd en klassiek register voor dit type wijn.

Omdat er geen uitgebreide productinformatie of proefnotities zijn meegegeven, houden we het graag zuiver: de aantrekkingskracht van deze fles ligt in de combinatie van Ronco Calino, de herkomst Franciacorta en de strakke Brut-positionering.

Voor Ronco Franciacorta Brut zijn geen afzonderlijke proefnotities meegegeven in de aangeleverde informatie. Daarom worden er hier geen aroma's, smaakindrukken of afdronk beschreven die niet uit de productgegevens blijken.

Specificaties van Ronco Franciacorta Brut

Hoewel wij veel zorg dragen aan deze informatie, kan het gebeuren dat de foto’s of productspecificaties voor sommige producten met hoge rotatie intussen achterhaald zijn en je een nieuwere/andere release van hetzelfde product ontvangt.

Ben je heel specifiek op zoek naar de/het getoonde visuele uitvoering, vatnummer, botteldatum, distillatiedatum, ... om je collectie mee aan te vullen, dan raden we je aan om altijd eerst even per e-mail contact op te nemen met service@broekmans.be

Merk RONCO CALINO
Bottelaar
Botteling
Inhoud 75cl
Alcohol percentage 12,5%
Streek Franciacorta
Land Italië
Leeftijd Onbekend
No Age Statement
Multi-Vintage
Distillatiedatum Onbekend
Botteldatum Onbekend
Vat sterkte
Single cask
Vatnummer Onbekend
Aantal flessen in botteling 0
Nectar exclusive
Cadeauverpakking
Collector item
Allergenen Geen specifieke allergeen informatie voor dit product
Tags Biologisch, In voorraad
Toon meer specificaties

Over RONCO CALINO

Ronco Calino is een Italiaans wijnhuis dat uitsluitend Franciacorta produceert, een mousserende wijn uit de gelijknamige streek in Lombardije. Franciacorta staat bekend als de Italiaanse tegenhanger van champagne en wordt volgens de traditionele methode gemaakt, waarbij de tweede gisting op de fles gebeurt. Het domein Ronco Calino ligt nabij het dorpje Adro en beslaat zo'n tien hectare wijngaarden die omringd zijn door bossen, wat zorgt voor een bijzonder microklimaat. Hier worden vooral Chardonnay en Pinot Noir verbouwd, de klassieke druiven voor Franciacorta. Sinds de oprichting in de jaren negentig door Paolo Radici is Ronco Calino een relatief jong huis binnen de regio, maar het focust zich volledig op biologische druiventeelt. Het wijnhuis werkt met minimale interventie en streeft naar pure, elegante mousserende wijnen waarin het karakter van de druiven centraal staat. Het assortiment bestaat uit verschillende cuvées, waaronder brut, satèn en millesimato, die qua stijl variëren van fris en verfijnd tot complexer met langere rijping op de lie. Ronco Calino heeft zich in korte tijd weten te onderscheiden door zijn nadruk op duurzaamheid en de zorgvuldige selectie van wijngaarden, wat terug te proeven is in de heldere en levendige stijl van de wijnen.

Meer producten van dit merk


Tastingnotes van onze klanten

Voor dit producten werden nog geen waarderingen ingegeven

Hulp nodig?

Bekijk zeker de vaakgestelde vragen in onze klantenservice. Of neem contact op met onze klantenservice.

Aanbevolen combinaties

Ronco Franciacorta Brut
Glencadam 18y
Glencadam 18y
€ 253,48
+ 167
Ronco Franciacorta Brut
Combier Abricot
Combier Abricot
€ 54,98
+ 42
Ronco Franciacorta Brut
€ 517,27
+ 202
Ronco Franciacorta Brut
€ 67,58
+ 57

Veelgestelde vragen

Is Ronco Franciacorta Brut geschikt om als cadeau te geven?

Hoewel deze Ronco Franciacorta Brut geen expliciete geschenkverpakking is of heeft, kan het zeker en vast een uitstekend cadeau zijn.  Giftpacks worden meestal als veilige keuze genomen om cadeau te geven omdat merken vaak de meest toegankelijke of hun populairste franciacorta combineren met een leuk accessoire in een mooie geschenkverpakking.  Maar als jij een cadeau zoekt voor een ervaren franciacorta-drinker zit die misschien niet meer te wachten op het zoveelste glas en dan is deze Ronco Franciacorta Brut misschien zelfs nog een betere keuze dan zo'n giftpack.

Is Ronco Franciacorta Brut vegan?

Volgens de gegevens waarover wij momenteel beschikken, kunnen we niet met zekerheid stellen dat dit product vegan is en wordt deze claim niet expliciet door het merk gemaakt.

Is Ronco Franciacorta Brut een biologische franciacorta?

Volgens de gegevens van onze leverancier is deze Ronco Franciacorta Brut franciacorta van het merk Ronco Calino een biologisch product.

Waar kan ik Ronco Franciacorta Brut kopen?

Er zijn verschillende plekken in België en Nederland waar je deze franciacorta kan bestellen, maar er zijn een aantal specifieke redenen waarom Drankenshop Broekmans de beste plek is om deze Ronco Franciacorta Brut en tal van andere Ronco Calino franciacorta te bestellen:

  • Eerlijke en correcte prijzen
  • Op en top Belgisch familiebedrijf, onder leiding van Jan Broekmans en sinds het begin gevestigd in het Limburgse Zolder
  • Meer dan 35 jaar ervaring in onze fysieke winkel in Zolder
  • Meer dan 8500 referenties op voorraad en meteen leverbaar: voor 10u besteld is dezelfde dag nog verzonden!
  • Breukvrije verzending dankzij eigen ontwikkelde verpakking
  • Geen rotzooi of plastic bij levering: al onze verpakking en opvulling kan gewoon in de papierbak
  • Gratis verzending vanaf 150 euro
  • Klantendienst vlot bereikbaar via mail om te helpen met en te antwoorden op al je vragen, bezorgdheden en mogelijke problemen die je zou ondervinden
  • Spaar automatisch loyalty tokens bij elke aankoop en ruil ze later in voor toegang tot exclusieve bottelingen
  • Klanten belonen ons met een 9,6 op 10 op basis van meer dan 680 reviews op Kiyoh, en met een 4,9 op 5 op basis van meer dan 450 reviews op Trustpilot
  • Drankenshop Broekmans draagt al jaren het officiële Becom Trustmark en won de afgelopen jaren al meerdere e-commerce awards voor onder meer hun logistiek en betalingsafhandeling
Ronco Franciacorta Brut
€ 30,99 incl. BTW